İçeriğe atla

2005 : Rimi Rimi Ley

Uğur

Pinlenen İletiler

• İleti 88
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Zamanında hepsinin hevesi varken düzgünce yapsalardı bu olmazdı. Daha başarılı olsaydık yani biraz daha. Ayrıca ne yaparsak yapalım asla Melodifestivalen gibi olamaz. Melodifestivalen şarkıları kaybetseler de birbirini tebrik eder, öper, sarılır bir şeyler yapar. Bizimkiler kaybetti diye birbirine bok atmaktan başka bir şey yapmaz.

Orda da sarılıyolar, öpüşüyolar. Sonra gazeteciler giriyo greenrooma hepsi köşelerine çekilip birbirlerine bok atıyolar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

siz cidden türkiyeden çok şey bekliyorsunuz

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
e hayaller olmasa insan yaşayamaz zaten

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Zamanında hepsinin hevesi varken düzgünce yapsalardı bu olmazdı. Daha başarılı olsaydık yani biraz daha. Ayrıca ne yaparsak yapalım asla Melodifestivalen gibi olamaz. Melodifestivalen şarkıları kaybetseler de birbirini tebrik eder, öper, sarılır bir şeyler yapar. Bizimkiler kaybetti diye birbirine bok atmaktan başka bir şey yapmaz.

Orda da sarılıyolar, öpüşüyolar. Sonra gazeteciler giriyo greenrooma hepsi köşelerine çekilip birbirlerine bok atıyolar.

Olsun onlar o kadarcığını bile yapamaz.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

TRT para harcasa o kadarlık bi sahne yapar. Danimarka dışında ahım şahım ulusal final sahneleri yapanlar yok. Hadi sunucu da buldular diyelim adam gibi. Hadi şarkılar da iyi oldu. Grafikleri de mükemmel yaptılar. Her şey olur o organizasyon işi düzgün yürümez. Yayın hatalarla dolu olur, sıkıcı geçer. Araya saçma sapan şeyler sokulur. Hiçbi zaman adam gibi yarışmalar, ödül törenleri düzenleyememiş bir ülkeyiz (Acun Medya'yı kısmen dışarıda bırakıyorum). Daha adam gibi yarışma programları düzenleyememişken, marka bir ulusal final hayal bence.

Buraya bi de Türkvizyon fiyaskosu eklemek isterim. Açılış şovu 15 dakikalık vali konuşmasıydı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Türkiye'de ilgi olmadığı konusuna katılıyorum. Sağlam bi organizasyon yaparsan izlenir ama Eurovision'un yanında televizyonculuk sonuçta bu. TRT ne zaman böyle bi organizasyon yapabildi peki? Ben hatırlayamıyorum en azından. Türk televizyonculuğu bu tarz programlarda hiçbir zaman başarılı olamadı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Türkiye'de ilgi olmadığı konusuna katılıyorum. Sağlam bi organizasyon yaparsan izlenir ama Eurovision'un yanında televizyonculuk sonuçta bu. TRT ne zaman böyle bi organizasyon yapabildi peki? Ben hatırlayamıyorum en azından. Türk televizyonculuğu bu tarz programlarda hiçbir zaman başarılı olamadı.

2-3 sene once yapilan TRT Muzik Odulleri grafikleri haric her seyiyle Turkiye'nin gordugu en iyi odul organizasyonuydu, keske devami gelseydi.

iPhone 'dan Tapatalk aracılığı ile gönderildi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

TRT ozel televizyonlarin acildigi Eurovision'a ilginin sifir oldugu donemde bile su an deliler gibi dinledigimiz bir cok sarkicinin yaristigi harika ulusal finaller yapti 90'larin basinda. Izlemenizi tavsiye ederim. O donemin Melodifestivalenleriyle yarisacak kalitede ulusal finallerdi onlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ListeSIZ.

Gizlenmiş İçerik

Turkiye'de hukumet degismedikce ne Eurovision'a katiliriz ne de ulusal final duzenleriz. Zaten Senol Demiroz doneminde duzenlendi son ulusal finalimiz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...