İçeriğe atla

2005 : Rimi Rimi Ley

Uğur

Pinlenen İletiler

• İleti 88
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Guest schlagerman

o yıl benim ulusal finalde favorilerim sedat yüce-yeniden ve barış-yana yana idi.Avrupalı birçok fanda sedat,barış ve Seçil arasında gidip geliyordu ama rimi rimi ley benim içinde süprizdi.zaten yaşanan jüri skandalını hepimiz biliyoruz satın alınan oylar veya zorla verdirilen oylar.o yüzden TRT ulusal final yaparsa yine jüri sistemini kullanır o yüzden de yine kötü olaylarla baş başa kalırız.bizim melodifestivalen gibi yarışma yapacak şarkıcılarımız yok.(daha doğrusu şarkıcı çok ama yarışmak isteyen yok)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Zamanında hepsinin hevesi varken düzgünce yapsalardı bu olmazdı. Daha başarılı olsaydık yani biraz daha. Ayrıca ne yaparsak yapalım asla Melodifestivalen gibi olamaz. Melodifestivalen şarkıları kaybetseler de birbirini tebrik eder, öper, sarılır bir şeyler yapar. Bizimkiler kaybetti diye birbirine bok atmaktan başka bir şey yapmaz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ayrıca Melodifestivalen gibi bir şeyin çıkması için her sene Idol, The Voice, X Factor gibi yarışmaların iyi şarkılar çıkartması lazım. Daha doğru düzgün düzenlenemezken bile o asla olmaz.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

katılıyorum

Hangisine katılıyorsun?

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...