İçeriğe atla

2005 : Rimi Rimi Ley

Uğur

Pinlenen İletiler

[video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

2005 - Gülseren & Shaman - Rimi Rimi Ley

Söz : Göksan Arman , Müzik : Erdinç Tunç , Düzenleme : Ozan Çolakoğlu

(92 Puan - 13üncülük)

2005 yılında 50'ncisi gerçekleşen yarışmada Türkiye'yi "Rimi Rimi Ley" isimli şarkıyla Gülseren ve Shaman grubu temsil etti. Sunuculuğunu Bülent ÖZVEREN ve Meltem ERSAN YAZGAN nın yaptığı, 1975 Eurovision Şarkı Yarışması Türkiye birincisi Semiha Yankı ve 2004 Uluslararası Eurovision Şarkı Yarışması birincisi Ruslana'nın da konuk sanatçılar olarak katıldığı Türkiye Finali, 11 Şubat 2005 Cuma günü akşamı Ankara Arı Stüdyosundan canlı olarak gerçekleştirildi. Yarı finalde sayısı yediye düşürülen şarkılar arasından bestesi Erdinç Tunç'a, sözü Göksan Arman'a ait olan ve aranjörlüğünü Ümit Eroğlu'nun yaptığı Gülseren'in seslendirdiği "Rimi Rimi Ley", daha Ukrayna'ya yarışmaya gitmeden Türk medyası tarafından tartışılan bir şarkı oldu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 88
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Rimi Rimi Ley'i seven ender insanlardanım sanırım.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yalnız değilsin.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Görünüşe göre ender olan benim. (: Hiç sevmiyorum bu şarkıyı. Cırtlak şey. Cır cır cırlıyo sahnede (:

Ona fanler arenada çoşku olsun diye birkaç kez bağır demişler o da abartmış. Sonuç bu.

İyi akşamlar Türkiye, duyuyor musunuz, wooowwwwww.

diye bile bağırdı

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben ulusal finaldeki versiyonunu çok seviyorum valla ama Eurovision final versiyonunu değil

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu kadına neler etmişler. İntihar etmeyi filan düşünmüş ESC'den sonra. Onun kalçası çok büyük, bizi temsil edemez filan demişler. Kadın intihar etmek istemiş. Rimi rimi ley!!

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şarkı aşk acısı çeken genci anlatıyomuş, çünkü aşk acısı çeken Türk genci rimi rimi leyler.

- Deryaa seni seviyorum dön artık bana.

+ Gider misin kapımın önünden bidaha da gelmeee

- Rimi rimi ley...

gibi.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

melodik yapısına bakıldığında gerçektne çok hoş ezgiler taşıyan bi şarkı ama gülserenin sahne performansını hiç beğenmedim

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra...

Oha for...

Gizlenmiş İçerik

Ben de yeniden yuklerim banane

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oha for...

Gizlenmiş İçerik

Ben de yeniden yuklerim banane

Gizlenmiş İçerik

OHA 2. DEFA FOR!

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...