İçeriğe atla

Türkiye 2014 : (Katılmıyor)

Uğur

Pinlenen İletiler

• İleti 230
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Hayır, katılabilir.

Devletle bir bağı olmayan kanallar katılamazlar. Lihtenştayn'a senelerdir gösterilen red sebebi.

Lihtenştayn kabul edildi katılacaktı ama dil kuralını mı ne çiğnemişler geri çekilmişler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hayır, katılabilir.

Devletle bir bağı olmayan kanallar katılamazlar. Lihtenştayn'a senelerdir gösterilen red sebebi.

Lihtenştayn kabul edildi katılacaktı ama dil kuralını mı ne çiğnemişler geri çekilmişler

En son 2-3 sene önce devlete bağlı bir televizyonları olmadıkları için resmi açıklamayla reddedildi talepleri.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hayır, katılabilir.

En son 2-3 sene önce devlete bağlı bir televizyonları olmadıkları için resmi açıklamayla reddedildi talepleri.

hmm onu bilmiyorum olabilir

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eurovision Yönetim Şefi Jon Ola Sand dün akşam öncelikle bu sene çekilen ülkelerin yeniden yarışmaya dönmesi için çağrı yaptı ve bu sabah itibariyle TRT ile Eurovision'a geri dönmemiz için görüşmelere başladığını açıkladı.

Önemli olan Trt ile görüşmesi değil bence o kadar ülke içinde gelipte Türkiye ile birebir görüşmesidir...Türkiye'nin 2014'e katılıp katılmayacağı ise Eurovision'a çok az süre kaldığında belli olacakmış,haberlerde ise Danimarka sahnede türk düğününü canladırdı diye çıktı bence çok saçma geldi bana....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Katılırsak da ulusal seçim yapılır herhalde öyle demişlerdi. Biraz da Azerbaycan'a özendiler tabi

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...