İçeriğe atla

İspanya 2014 : Ruth Lorenzo - Dancing In The Rain

Uğur

PUANINIZ?  

9 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 161
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

İspanya halkı 1.liği itti kendi elleriyle resmen. Brequette'nin performansı mükemmel değildi falan ama şarkı 10 numara 5 yıldızdı. Eurovision'da şarkının, şarkıcının çok daha önünde olduğunu hepimiz biliyoruz. İspanya'nın daha d iyi bilmesi lazım çünkü bu şarkıdan daha iyi bi şarkı ve inanılmaz bi performansla 10. olabildiler sadece 2012'de. G:son en sonunda amacına ulaşıp İspanya'yı ilk 3'e sokacaktı ama yine olmadı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben hala 1. neye göre seçildi anlamadım. Ruth ve Brequette aynı puandaydı ve oylamaya devam ediyorlardı. Sonradan Ruth bağırmaya falan başladı, diğerlerini sahneden indirdiler.

Eşitlik olduğu için halk oylamasında 1. olanı 1. ilan ettiler sanırım.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

OHA Ruth mu kazandi? ISTE BU, Ukden 12 bekliyorum

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ruth o Brequette denilen kadına sarılmaya çalıştı. Brequette direkt itti böyle

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> sonra Ruth elini tuttu.

İyiki Brequette kazanmadı

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Bu rezalet performansla Ruth'la ayni puani alarak 2. olmasi bile buyuk basari. Cok kotuymus gercekten.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

"The Night"a puan vermeyen iki ulkeden biriydi hain.

Gizlenmiş İçerik

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

4 VERMİŞTİM

Gizlenmiş İçerik

Ne 4'u. Vatikan'la beraber puan vermeyen iki ulkeden biriydin bi de ballandira ballandira yazmistin ulusal final konusuna.

Gizlenmiş İçerik

ben 0 veren iki ülkeden biriydim vatikanla beraber

Gizlenmiş İçerik

http://eurovisiontime.com/forum/konu-United-Kingdom-63-Ruth-Lorenzo-The-Night.html?pid=163796#pid163796

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aciklananlar arasinda bi bu bi de Macaristan iyi gerisi vasat zaten.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...