İçeriğe atla

San Marino 2014 : Valentina Monetta - Maybe

Uğur

PUANINIZ?  

12 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

[align=center]Valentina Monetta - Maybe

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 220
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Gelecek yıl yarışmaya katılmayacağı beklenen San Marino, 2014 için katılımını onayladı!

San Marino (SMRTV) kanali genel müdürü Carlo Romeo: "Eğer Valentina için sorun olmazsa onu 3. kez Eurovision sahnesinde görmek isteriz.

Valentina Monetta ise: "Şuan için evet ya da hayır diyemem. Diğer teklifleri de değerlendirmek istiyorum. aciklamasini yapti!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Katılım sınırı var ve 3 diye hatırlıyorum. Bunun dışında bir grupla veya düetle katılırsan3'e dahil olmuyor. Sevda Balabay 3 kez katıldıktan sonra Sevda Balabay olarak katılamıyor ama Sevda Balabay ve Osuruk Böcekleri şeklinde bi vokal grubunu düet gibi gösterip katılabiliyor diye hatırlamaktayım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Katılım sınırı var ve 3 diye hatırlıyorum. Bunun dışında bir grupla veya düetle katılırsan3'e dahil olmuyor. Sevda Balabay 3 kez katıldıktan sonra Sevda Balabay olarak katılamıyor ama Sevda Balabay ve Osuruk Böcekleri şeklinde bi vokal grubunu düet gibi gösterip katılabiliyor diye hatırlamaktayım.

Bunu yapmak çok zor değil.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...