İçeriğe atla

Lüksemburg 2014 : (Katılmıyor)

Uğur

Pinlenen İletiler

• İleti 37
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bir yerlerde Eurovision'a geri donmesini en cok istediginiz ulkeler anketinde mi ne birinci olmuslar, haberleri de yoktur buyuk ihtimal.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Geri donseler keske Monako ile beraber.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Monako Fransa'ya calismiyodu ki.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Luksemburg'u bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Son 2 yildir dikkat ediyorum da Luksemburg'un iTunes sarki listesinde Eurovision'da birinci olan sarki daha finalin sabahinda 1 numaraya yukseliyor. Halk takip ediyor demek ki halen. 1993'ten beri katilmiyorlar. Eurovision'a geri donmeleri icin hicbir engel yok. Kazandiklari takdirde yarismayi duzenleyebilecek guce de sahipler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Son 2 yildir dikkat ediyorum da Luksemburg'un iTunes sarki listesinde Eurovision'da birinci olan sarki daha finalin sabahinda 1 numaraya yukseliyor. Halk takip ediyor demek ki halen. 1993'ten beri katilmiyorlar. Eurovision'a geri donmeleri icin hicbir engel yok. Kazandiklari takdirde yarismayi duzenleyebilecek guce de sahipler.

bence paraları yok o kadar

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

keşke katılsalar, çok isterim ama umudum yok malesef

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...