İçeriğe atla

Finlandiya 2014 : Softengine - Something Better

Uğur

PUANINIZ?  

1 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

@Cano544 değerlendirme bekliyoruz

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> ben atıyorum kafadan Lili Lambert kazanacak

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 99
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

• 3 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

[align=center]UMK'nın 3. Gösterimi Yapıldı

Finlandiya'da üçüncü şov bugün yapıldı. UMK Uuden Musiikin Kilpailu (Yeni Müzik Yarışması) bu gece düzenlendi, Peacock-Teatteri Helsinki'den canlı yayınladı. Gösteri Ilkka "Ile" Uusivuorive Anne Lainto tarafından ev sahipliği yapıldı. 25 Ocak düzenlenecek ikinci şans yarışmasına 5 şarkı devam ederken bu gece gerçekleştirilen büyük final ise 1 Şubatta gerçekleştirilecek. Profesyonel jürinin ve halk oylaması geçen pazartesi gününden beri devam ediyordu. İlk Finalist 36 puan ile Softengine oldu. UMK 2014 finalinde yarışacak olan ilk Finalist Softengine iddialı geliyor. Bir sonraki eleme 18 ocakta![/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim favorim Mikko Pohjola. Diğerlerinden çok daha farklı olduğunu düşünüyorum. Softengine de çok iyi. Onun da umk yi kazanabilir ama mikko yu tercih ederim. MadCraft ın şarkısıda hoş. Umarım bu sefer geçen sene ki gibi yanlış bir tercih yapmazlar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Finlandiya'nin "UMK" adli ulusal finalinde final gecesi yarisacak olan isimler belli oldu![/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]Softengine - Something Better (Topi Latukka, Henri Oskár)

Hanna Sky - Hope (Hanna Sky)

Madcraft - Shining Bright (Tom Nuorivaara, Juho Rinne, Jesse Mäläskä, Otto Uotila)

Hukka ja Mama - Selja (Lasse Hukka)

Lauri Mikkola - Going Down (Lauri Mikkola)

MIAU - God/Drug (Anu Kaukola, Henna Juvonen)

Mikko Pohjola - Sängyn Reunalla (Mikko Pohjola)

Clarissa feat. Josh Standing - Top Of The World (Paul Oxley, David Neisser, Christian Rabb, Annette Lundell, Joshua Standing)[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Finlandiya Eurovision şarkısını bu aksam seçiyor! 21.00'den itibaren bu adresten izleyebilirsiniz.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...