İçeriğe atla

Estonya 2014 : Tanja - Amazing

Uğur

PUANINIZ?  

13 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 94
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

• 2 hafta sonra...

[align=center]Estonya'nın Minipop ikonu yayınlandı.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/img][/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Estonya temsilcisi Tanja: "Şarkılardan birçoğunu beğenmedim, hatta dürüst olmak gerekirse hiçbirini beğenmedim. Ancak en dikkat çekici şarkı Macaristan'a ait. Şarkının melodisi çok iyi ve András'ın sesi kusursuz. Onunla tanışmak için sabırsızlanıyorum. "

Tanja, Loreen benzetmesi hakkında da açıklamada bulundu:

"Şarkının hazırlığında ve koreografisinde örnek aldığım 3 isim var. Bunlar Beyoncé, Pink ve Loreen. Bu üç isim şarkılarını her zaman canlı seslendiriyor ve onlara saygım sonsuz. "

Tanja, Eurovision'da ulusal finaldeki koreografi ile yer alacağını açıkladı.

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

"András'ın sesi kusursuz."dan sonrasını okumadım. Yok la okudum okudum da iyi saçmalamış. Koreografisi için Pink + Loreen deydik zaten. Esinlenmemiş çalmış resmen. Kendi şarkısından güzel bin tane şarkı varken niye böyle itici itici konuşmuş anlamadım. Beğenmese bile aynı sahneye çıkacağı insanlara ufak bi saygı göstermek adına "Bu sene şarkılar çok hoş ehi ehi." yapabilirdi diğer bi çok isim gibi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu şarkıyla katılıp diğer şarkıları beğenmemek heh.

Gizlenmiş İçerik

Güldüm ya inşallah yarı finalde elenir ve kapak olur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oha 36 şarkıyı da beğenmemişmiş mi yarı finalde elenirse ne gülerim

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...