İçeriğe atla

Belçika 2014 : Axel Hirsoux - Mother

Uğur

PUANINIZ?  

10 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• 4 hafta sonra...
  • İleti 217
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

ben Belçikayı hiç anlamış değilim seçtiği şarkıcılarda hata yok çok iyi şarkılar yapıyorlar normalde ama Eurovision için olunca bir beceriksizlik geliyor bunlara Tom Dice aynı şekilde normal şarkıları çok daha iyi bence

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

evet kesinlikle çok iyi seçim olur İspanyolca şarkılarıda çok güzel bu sene albüm çıkartacaktı onu 2014e erteledi kesin bir şey var

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> bana öyle geliyo

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

aaa een sitesi çok güzel oradan az şarkı aramadım

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
yine ulusal finalin en iyi şarkıcısının en saçma şarkısı seçilir

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Belçika kanali ; "Eurovision sahnesinde olmayı hayal eden kim olursa olsun, ona bu hayali gerçekleştirme şansını sunacağız." diyor.

Belçika'nin "Eurosong 2014" Adli ulusal finaline katılmak için yapılması gereken küçük bir video çekmek.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

işte biz

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...