İçeriğe atla

Avusturya 2014 : Conchita Wurst - Rise Like A Phoenix

Uğur

PUANINIZ?  

1 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Bu sarkiyi heteroseksuel bir erkek ya da kadin soylese bu kadar tutulmazdi fanlar arasinda.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Siradan bi slow benim gozumde Undo gibi.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Film soundtracki havası var, seviyorum bunu. Adele, James Bond şarkısı diye söylese Oscar falan alabiliğdi bence. İlk 10 şansı var.

kesinlikleeee katılmaktayım, Shirley Bassey (o da bu tarz şarkılar ve güzel el kıvırmasıyla bilinir) tarzı 60ların Bond müziklerine benziyor zaten, bu şarkı başka biri tarafından seslendirilse de aynı şekilde iyi olurdu ama şunu da kabul etmek gerekir ki eğer başka biri tarafından söylense derece şansı daha yüksekti, Conchita'yı hakkındaki saçma sapan protestolar nedeniyle destekleyeceğimi söylemiştim ama şarkıyı dinledikten sonra gerek kalmadı şarkı işi gördü zaten, iyi bir performans ve iyi bir sonuçla herkese gerekli cevabı vermeli diye düşünüyorum, asıl iş jüride bu konuda, halk konusunda kestiremiyorum ya çok ilgi görüp çok oy alır veya sonlarda bile olabilir.Ama şarkı gerçekten mükemmel, sesi de çok iyi ben gerçekten çok sağlam bir performans beklemekteyim şimdiden.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Avusturya'nın Minipop ikonu yayınlandı.

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

[/img][/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Çok kısa bir süre önce, bu yılın Ermenistan temsilcisi Aram Mp3'ün, Avusturya temsilcisi Conchita Wurst hakkında homofobik ve transfobik sözler söylemesi Conchita destekçilerini kızdırmıştı. Conchita Wurst'un yaşamı hakkında "Normal bir yaşamı yok, kadın mı erkek mi buna bir karar verin." sözlerini söylemesi Avrupa basınında yankı uyandırdı.

Conchita daha önce Aram Mp3'ün şarkısını beğendiğini ve iyi bir derece aldığını söylemişti. Conchita, Aram Mp3'ün yaptığı açıklamaya karşılık "Bu demek oluyor ki o benimle evlenmek istemiyor. Sanırım Aram benim kadın olmamı istiyor gibi görünüyor. Sevgili Aram'a şunu söyleyebilirim ki, ben çalışan bir kadınım ve ayrı zamanda inanılmaz tembel bir genç adamım. Bunları anlamakta sorunların varsa, seninle bunları detaylı bir şekilde konuşmamız gerekir. Homofobik yorumların hakkında gerçekten konuşmamız gerekiyor." dedi.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...