İçeriğe atla

Avusturya 2014 : Conchita Wurst - Rise Like A Phoenix

Uğur

PUANINIZ?  

1 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• 4 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

içine homofobi kaçmış insanlara rağmen destekleyeceğimiz kişidir kendisi, şarkısı nasıl olursa olsun

Allahtan bizim sitede homofobik yok.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

içine homofobi kaçmış insanlara rağmen destekleyeceğimiz kişidir kendisi, şarkısı nasıl olursa olsun

Allahtan bizim sitede homofobik yok.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

olsa idi zaten dünyanın en büyük dumurunu yaşamış olurdum (gerçi ikinci olabilirdi bugüne bugün akpli bir gay görmüş insanım)
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu sitede homofobik yok gizli homofobikler var

Gizlenmiş İçerik

onları bulup dövelim o zaman

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ne kadar saçma bir düşünce.

buradaki ''destekleme'' oy atma şarkısını destekleme tarzı bir şey değil,ona karşı yapılan (ve yapılacak olan) çirkin şeylere karşı durma anlamında destekleme...
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O yüzden "şarkısı nasıl olursa olsun" dedin zaten, tamam.

şarkısı nasıl olursa olsun destekleyeceğim demedim - destekleyeceğim, (virgül) şarkı nasıl olursa olsun dedim, bence bunu bir tartışma konusuna çevirmek yersiz, belki tanışmadığımızdandır, belki tanısaydın ne demek istediğimi anlardın, o nedenle yanlış anlaşılmış olabilirim

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> ayrıca (bunu kabalık olarak algılamayın fakat) eurovision pek de umrumda değil doğrusu, ben destekleyeceğim sadece... (yanlış anlaşılmayayım yine)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...