İçeriğe atla

Rihanna (Navy) Fan Club

Mustafa

Pinlenen İletiler

Rihanna, dün American Idol'de Where Have You Been performansı sergiledi.

[video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Yeni Albüm Hazırlıkları Başladı![/align]

[align=center]Rihanna, yeni stüdyo albümünde Katy Perry’nin de yer alacağı sözünü verdi.[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Son stüdyo albümü “Talk That Talk” ile müzik dünyasının zirvesinde yer almayı devam ettiren Rihanna, 2013 senesine kadar turneye çıkmayacağını açıkladı. Şu günlerde sadece yeni albüm projesi için görüşmelere vakit ayırmak istediğini belirten sanatçı, yeni albümünde yer alacak müziğin bile yavaş yavaş oluştuğunu dile getirdi.Bu sene belki bazı fotoğraf çekimlerinde bulunabileceğini ve “Battleship” adlı sinema filmiyle de beyaz perde deneyimini yaşayarak son derece mutlu olduğunu belirten Rihanna, yeni albüm projesi içerisinde mutlaka en yakın arkadaşlarından birisi olan Katy Perry ile bir düet gerçekleştirmek istediğini de açıkladı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yeni albüm için çok erken değil mi?

Gizlenmiş İçerik

Daha albümde kliplenmesi gereken şarkılar vardı, Roc Me Out, Drunk On Love gibi. Türk müzik piyasasına döndü Amerikan piyasası da 1 yıl geçmeden yeni albüm çıkarmaya başladılar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sanırsam albümü hazırlıyo sadece hemen çıkarmaz. talk that talk klibi çekildi. vede bana kalırsa daha klip çekmesi gereken şarkılar var drunk on love, rock me out, fool in love gibi

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Rihanna,Cherly Cole'e duyduğu hayranlığı Esquire'a anlattı.

Cherly Cole her zaman Rihanna'ya duyduğu 'platonik hayranlığıı'nı dile getirmiştir.Ve şimdi de We Found Love şarkıcısı bu övgülere cevap vererek,İngiliz şarkıcıyı ne kadar 'seksi' bulduğunu Esquire dergisine anlattı.

Rihanna yine yaramaz üslubunu kullandı:

"Ah!Cherly Cole..seksi.Ben sadece onu iş yaparken izlemek isterdim.Yerleri silerken,bir şeyler toplarken onu seyretmeyi tercih ederdim.O çok seksi!Yani demek istediğim o çok güzel."

Rihanna aynı zamanda Cherly Cole'ün X Factor yarışmasının jüriliğinden ayrıldıktan sonra,American İdol yapımcıları tarafından teklif gelmesi hakkında da yorum yaptı:

"American İdol prodüktörlerinin Cherly'ı kapmaya çalışmasının nedenini tam olarak görebiliyorum,eğer öyle bir şey varsa gerçekten bu harika olurdu.O US (Amerika)X Factor'de gerçekten çok iyi benimsendi ve çoğu insan onun gitmeye karar vermesini gerçekten anlayamadı.X Factor'den çıktığından beri git gide güçlendi ve şuan hızlıca burada bir film yıldızı haline geliyor."

Geçen yıl Cherly Cole Rihanna ile son derece çalışmak istediğini söylemişti.

"Rihanna'yı seviyorum,onunla bir performans sergilemeyi ve bir single yapmayı isterdim.Onunla memnuniyetle bir şarkı yapardım.O aynıymışız gibi hissettiriyor."

Röportajda Rihanna artık yaptığı tuhaflıkların manşetlere taşınmasına alıştığını söylüyor:

"Önemsediğim şey artık aldırmamayı öğrenmem.Böyle yapıyorum.Ben hayatımı yaşıyorum ve onlar bunu belgeliyor.Bir çok şeyi insanların bilip bilmemesi umrumda değil,ama olan bu."

Eski erkek arkadaşı Chris Brown'un saldırısına uğradıktan 2 yıl sonra onunla tekrardan iş birliği yapması çok tartışılmıştı:

"İnsanların birlikte yapacağımız bir kayıt sonucunda şaşıracağını sanmıştım,ama onların bunun nasıl kötü bir şey olduğunu düşünebildiklerini anlamadım biliyor musunuz?Benim beynimde bu sadece müzikti."

Rihanna 5 yıl içinde yatışmaya(durulmaya) kararlı olduğunu söyledi:

"Umarım o zaman hayatımda bir adam olacak.Bir yerden başlamak zorundayım,değil mi?Ama kariyerimle nereye kadar gideceğim Tanrı'nın planı.Sadece kaderimi takip ediyorum.Kaderin hiç sona ereceğini düşünmüyorum,sadece değişiklikler olur."

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

[align=center]Rihanna ile İlgili Güncel Birkaç Haber[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Rihanna'nın VEVO hesabı 2.5 milyar izlenme sayısını geçti! Justin Bieber'dan sonra youtube'da en çok videoları izlenen sanatçı, ayrıca youtube'da videoları en çok izlenen bayan sanatçı. Son klibi Where Have You Been 55 milyon izlenme sayısını geçti.

Rihanna'nın resmi facebook sayfası 57 milyonu geçti. Facebook'ta en çok beğenilen bayan sanatçı, ayrıca Eminem'den sonra en çok beğenilen şarkıcı. Twitter hesabında da 20 milyondan fazla takipçisi olan Rihanna, en çok takip edilenlerde ilk 5'in içinde. İnternet ortamında en popüler şarkıcılardan.

Rihanna'nın single'ları İngiltere'de 10 milyondan fazla sattı. 24 yaşındaki şarkıcı, single'ları 10 milyondan fazla satan en genç şarkıcı ünvanına sahip.

Where Have You Been, Billboard Hot100 listesinde 11 numaradan 9 numaraya çıktı. Böylece Rihanna'nın Top10'da 22 şarkısı bulunuyor. Top10'da en fazla şarkısı bulunan isim 38 şarkı ile Madonna.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Rihanna 24 Haziran(Pazar) günü Londrada Radio 1's Hackney Festivalinde performans sergileyeceği şarkılar belli oldu

“Cockiness”, “Birthday Cake”, “Where Have You Been”, “Rude Boy”, “What’s My Name”, “Only Girl, “Disturbia”, “S&M”, “Love The Way You Lie”, “Man Down”, “Wait Your Turn”, “Hard”, “Don’t Stop The Music”

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Rihanna - Where Have You Been TTnet Müzikte en çok dinlenenlerde

3.506.588

dinlenme oranıyla 3. sırada[/align]

müthiş

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Rihanna Live 2012 - Dates

2012-06-30 Borlänge, SwedenPeace and Love Festival

2012-07-05 Madrid, SpainRock In Rio Madrid

2012-07-08 Hyde Park, UKBarclaycard Wireless Festival

2012-08-18 Osaka, JapanSummer Sonic

2012-08-19 Tokyo, JapanSummer Sonic

2012-10-05 Baku, AzerbaijanT. Bakhramov Stadium

2012-10-06 Baku, Azerbaijan Crystal Hall

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

[align=center]Rihanna performing "We Found Love" live at Hackney music festival

[/align]

[align=center][video=youtube]

[/align][align=center][video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[/align]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]Konserin açılışını ve sahne tasarımını çok beğendim [/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

[align=center]RIHANNA BARBADOS’UN RESMİ YÜZÜ OLDU[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Barbados, Saint Michael’de doğan Rihanna, reklam yüzü olmak için ülke yönetimi ile üç senelik sözleşme imzaladı. Üç yıl boyunca ülkenin tüm tanıtım görsellerinde yer alacak olan Rihanna geçtiğimiz Perşembe günü kampanya için ilk tanıtım çekimlerini gerçekleştirdi. Barbados’un ilk tanıtım kampanyası kış sezonu için 12 Eylül’de başlayacak.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

[align=center]TTT albümüne yeni single "Cockiness"[/align]

[align=center]Ama şarkının normal hali değil, A$AP ROCKY ile yaptığı düet şekli olarak gelecek.[/align]

[align=center]Bu da single kapağı;[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[/align][align=center][video=youtube]

[/align]
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Neye uğradığını şaşırdı[/align]

[align=center]MTV Video Müzik Ödülleri gecesine Rihanna ve A$AP Rocky damgasını vurdu.[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]MTV Video Müzik Ödülleri gecesine Rihanna ve A$AP Rocky damgasını vurdu. Ödül gecesinde canlı performans sergiyen Rihanna'ya eşlik eden A$AP Rocky herkesi şoke etti.

İkili "Cockiness"ın yeni versiyonunu seslendirdi. Ünlü rap yıldızı Rihanna'yı boynundan öptü. Bununla da yetinmeyen Rocky, Rihanna'nın kalçasını sıktı.

One Direction 3 ayrı katagoride aldığı ödül ile alkışlandı. Ayrıca törende Rihanna'nın "We Found Love" şarkısının klibide Yılın Videosu seçildi. [/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...