İçeriğe atla

Rihanna (Navy) Fan Club

Mustafa

Pinlenen İletiler

Rihanna, 20 Nisan'da vizyonda!

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Rihanna'nın ilk filmi “Battleship” 20 Nisan Cuma günü sinemalarda...

Barbadoslu seksi yıldız Rihanna ilk sinema filminin heyecanını yaşıyor...

Yeni filminde FBI ajanını oynayan Rihanna, basın mensuplarını karşısına geçti ve yaşadığı deneyimleri anlattı.

Aksiyon-bilimkurgu filmi “Battleship”in kadrosunda yer alan Rihanna, Londra' da basın mensuplarını karşısına geçti ve ilk sinema filminde yaşadığı deneyimleri anlattı.

Rihanna: “Oyunculuğa adım atmak için iyi bir deneyim oldu. Çok büyük bir film ve kadroya dahil olmak başta ürkütücüydü ama yönetmen Peter Berg heyecanımı yatıştırmayı başardı!”

Filmden daha çok oynadığı karakter için uyguladığı spor programın kendini zorladığını belirten güzel şarkıcı, ilk filminde dünyayı işgal eden yaratıklara karşı savaşan FBI ajanını canlandırıyor.

200 milyon dolar bütçeyle çekilen “Battleship”, 20 Nisan'da ülkemizde de vizyona girecek…

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Ben yeni klibi çok beğendim, fakat şarkıyı o kadar çok dinledim ki artık çok sıkıldım. You Da One yerine ilk olarak buna klip çekmeliydi, We Found Love'la haftalarca 1 numarada kaldı, You Da One yanlış bir seçimdi onun ardından.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

“Where Have You Been” Video dan Rekor!

Where Have You Been video Youtube da 24 saatte 4,937,281 kez izlenerek 24 saatte en fazla izlenen video oldu!

Şuanda izleme sayısı : 10,513,572

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

AOL Sessions 2010 Live Performansları

Hard

[video=youtube]

Disturbia

[video=youtube]

Take A Bow

[video=youtube]

Russian Roulette

[video=youtube]

Rude Boy

[video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

2010 daki Rihanna ya Bitiyorum

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Rihanna, American Idol'a Konuk Olacak

Yarışmanın finalinde Where Have You Been performansını sergileyecek

Barbadoslu seksi şarkıcı Rihanna, American Idol yarışmasının sezon finalinde sahneye çıkmaya hazırlanıyor.

Amerika'da büyük bir ilgiyle izlenen yarışmanın finali 23 Mayıs'ta gerçekleşecek.

24 yaşındaki şarkıcı, Met Gala'da da güzelliği ile yine ilgi odağı olmuştu.

Rihanna - Road To 'Talk That Talk' (Part 1)

[video=youtube]

Rihanna - Road To 'Talk That Talk' (Part 2)

[video=youtube]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...