İçeriğe atla

Rihanna (Navy) Fan Club

Mustafa

Pinlenen İletiler

[align=center]Rihanna

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/img]

İmza

Gizlenmiş İçerik

Doğum adı:Robyn Rihanna Fenty

Doğum Tarihi:20 Şubat 1988

Doğum Yeri:Saint Michael, Barbados

Uğraşları:Şarkıcı, Söz yazarı, Model, Oyuncu

Etkin yılları:2005 - günümüz

Tarzlar:Pop, R&B, reggae

Resmî sitesi:www.rihannanow.com

Robyn Rihanna Fenty veya kısaca Rihanna (d. 20 Şubat 1988), Barbadoslu R&B ve pop şarkıcısı. Kendisi şarkıcı, söz yazarı, kültür elçisi, video yönetmeni, moda ikonu, aktrisdir. Barbados'ta bir adada doğmuş olan Rihanna, ilkokulda bir müzik yarışmasına katıldı. Yarışmada 1. seçildi ve bu sayede Jay-Z tarafından keşfedildi.(Aynı sene okulunda düzenlenen güzellik yarışmasında da 1. oldu.)Daha sonra bir tatilde Rihanna grubuyla Evan Rogers'ın karşısında dans edip şarkı söyledi. Gruptan sadece Rihanna beğenildi. Albüm anlaşmaları için annesiyle Amerika Birleşik Devletleri'ne taşındı. Bu arada Def Jam Recordings şirketiyle anlaşma imzaladı daha sonra 2005 yılında ilk albümü olan Music Of The Sun'u çıkardı. Albümün çıkış parçası olan Pon De Replay Hot 100 listesinde 2 numaraya çıkmıştır. Daha sonra onu bir üst seviyeye taşıyan albüm A Girl Like Me'yi çıkardı. Bu albüm sayesinde bir çok ödül aldı ama yinede Rihanna hala istediği çıkışı yapamamıştı. Bir sonraki sene çıkarttığı Good Girl Gone Bad (İyi Kız Kötüye Gidiyor) albümünde büyük bir değişim ve muhteşem bir çıkış yapan Rihanna artık kendini tamamen kanıtlamıştı. Artık onun yaptığı her hareket konuşuluyordu ve kuaförlerden hep onun saç şekli istenmekteydi. O dönemlerde verdiği bir röportajda Rihanna, "Bir moda ikonu olmayı ya da saç şeklimin bu kadar çok sevilip her kuaförden istenmesini beklemiyordum" şeklinde konuştu. Rihanna çıktığı "Good Girl Gone Bad Tour"daki Manchester konserinden de bir DVD çıkardı.Dünya Müzik Ödülleri'nde 2007 yılının Dünyanın En Çok Satan Kadın Pop Sanatçısı ve Yılın Kadın Sanatçısı ödüllerinin yanı sıra, 2008 yılının Amerikan Müzik Ödülleri'nde En Sevilen Soul/R&B Kadın Sanatçı ve En Sevilen Pop/Rock Kadın Sanatçı ödüllerini kazandı ve o dönem Gilette tarafından "Tanrıçanın Ünlü Bacakları" ünvanını da aldı.

Klip çekimlerine ve şarkılarına devam eden Rihanna 2008'de Umbrella şarkısı ile Grammy ödülü de aldı ve Entertainment Weekly tarafından '2008'in Divası' seçildi. Ülkesi Barbados'un Kültür Elçisi ve Barbados'un Grammy ödüllü ilk ve tek sanatçısı. Aynı zamanda ülkenin başbakanı 21 şubat'ı (Doğum gününden 1 gün sonrayı) Barbados'ta "Rihanna Günü" İlan etti. Contemporary Black Biography Kitabı Rihanna'yı "Karayiplerden dünyaya çıkan ve nadir bulunan rhythm and blues (R&B) divası" diye yazdı. 2005'ten 2009'a kadar İngiltere'de En Çok Download edilen Kadın olarak Gunniess Rekorlar Kitabına girdi ve İngiltere listelerinde singleları 5 yıl üst üste "1 numara" olan ilk kadın solist olarak tarihe geçti. Hot 100'de 10 tane bir numarası bulunan sanatçı ayrıca en çok 1 numara çıkaran sanatçılar listesinde 8. sırada ve listenin en genç sanatçısı. Rihanna aynı zamanda 52 yıllık Billbord tarihinde '10 tane 1 numaraya En Kısa Sürede Ulaşan Şarkıcı' ünvanına da sahip oldu.

Ardından 2009 yılında Jay-Z ve Kanye West'le düet yaptığı Run This Town şarkısı sayesinde 2 tane daha Grammy ödülüne ulaştı. O dönemde bekleyişine ara veren Rihanna 4. stüdyo albümü olan Rated R'ı çıkardı. Rihanna bu sefer bambaşka bir tarza bürünmüştü. O dönemde çıktığı "Last Girl One Earth Tour"da Bonus kart sayesinde Türkiye'ye geldi ve 25.000 kişiye konser verdi. Ardından hızını kesemeyip Loud albümünü çıkartmaya karar veren Rihanna albümün ilk singleını çıkartmak üzereyken Eminem'le "Love The Way You Lie" şarkısına düet yaptı. Şarkı Hot 100 listesinde 7 hafta bir numarada kaldı. 2010 senesinin sonlarına doğru yapılan düet tüm dünya radyolarında çaldı. Şarkı 2010 senesinin en iyi düetlerinden birisi seçildi. Loud albümünün single ve kapak resmi çıktıktan sonra Rihanna yine saç şeklini değiştirip saçlarını bu sefer kırmızıya boyattı. Albüm çıktıktan sadece 6 ay sonra dünya çapında 5.000.000 sattı ve iTunes'de çıkalı aylar olmasına rağmen hala iki numarada yer alarak albümün başarısını kanıtladı. Bunların haricinde Rihanna'nin fanlarına verdiği isim "RihannaNavy"dir. Ayrıca Rihanna'nın sesi 3 oktav ve "Hate That I Love You" şarkısının bir canlı performansın da bir nota üzerinden hiç bozmadan 8 saniye giderekte kendi rekorunu kırdı. Rihanna, 30 milyondan fazla kopya albüm, 50 milyonda single sattı. 18 Mart 2011 tarihine kadar ABD'de yaklaşık 6 milyon albüm 28 milyondan fazla single sattı. İngiltere'de 10 milyon üzerinde kayıt sattı. Top 50 Digital Songs listesinde en çok satan ve en çok şarkısı olan isim olarakta rekoru vardır. 2008 yılının Dünyanın en çok satan Pop sanatçısı ve Yılın sanatçısı seçilmesi yanı sıra Dünya Müzik Ödüllerinde yine aynı sene En iyi Uluslararası Kadın Sanatçısı seçildi ve Brits ödülleride dahil olmak üzere bir çok yerden övgü aldı. 18 Bilboard Müzik ödülü, 4 tane Grammy, 4 American Music Awards ödülü topladı.

2005–06: Music of the Sun and A Girl Like Me

Def Jam ile anlaşma imzalamalarının ardından, 3 ay boyunca kayıt yaptı. Albümde Evan Rogers, Carl Sturken, Stargate ve Poke & Toneile çalıştı. Albümün ilk çıkış parçası "Pon De Replay" Billboard Hot 100 ve İngiltere Single listelerinde 2 numaraya kadar yükseldi ve on beş ülkede dünyaca bir hit oldu. Music Of The Sun, Amerika Birleşik Devletleri'nde piyasaya sürüldü. Albüm ilk haftasında 69.000 kopya sattı. Bilboard 200 listesinde 10 numaraya ulaştı ve Dünya çapında 2 milyonluk bir satış yaptı. Albüm Amerika Kayıt Endüstrisi Birliği tarafından Altın sertifika aldı. Albüm eleştirmenler tarafından karışık eleştiriler aldı. Rolling Stone albüme 5 yıldız üzerinden 2.5 verdi. Albümde yaratıcılık ve ritim tek eksik olarak değerlendirildi. Entertainment Weekly'de bir eleştirmen, "Music of The Sun, dancehall/R&B için adi üretim ve düzenlemelerle doludur" diye yazdı. "If It's Lovin' that You Want" ise Birleşik Krallık, İngiltere, ABD listelerinde 36. numaraya kadar yükseldi. Avustralya, Irlanda ve Yeni Zelanda gibi ülkelerde ilk 10'a ulaştı. Daha sonra Rihanna ikinci albümüne yoğunlaşmaya başladı. Albümü kaydederken Rihanna ABD'deki ilk 1 numarasına ulaştı. SOS şarkısı Hot 100 listesinden 1 numara olmuştu ve Rihanna'nın 2. stüdyo albümü A Girl Like Me Nisan 2006'da çıktı. Albüm ilk haftasında 115.000 kopya satarak Bilboard 200'de 5 numaraya ulaştı. RIAA'dan Sertifikalı platin ödülü aldı. Uluslararası albüm Top Kanada Albümleri, İngiltere albümleri listesinde beş numara ve İrlanda Albüm listelerinde bir numaraya yükseldi. Eleştirmenler arasında aynı güneşli dancehall/dub-pop, hip-hop-club bangers ve konuşkan, yetişkin odaklı ballads infüze dönüşümlü bir rekor albüm olarak nitelendirdi. İkinci single Unfaithful Bilboard Hot 100 listesinde 6 numaraya ulaştı aynı zamanda Kanada ve Fransa listelerinde zirveye ulaştı. İsviçre'de ilk 100'de bulundu ve dünya çapında büyük bir hit oldu. Albümün üçüncü singleda We Ride oldu. Bu single'da büyük başarılar getirdi. Albümün çıkışından sonra Rihanna ilk turuna girişti: Live in Concert Tour.

Gizlenmiş İçerik

2007–08: Good Girl Gone Bad

Rihanna'nın üçüncü stüdyo albümü ile bu sefer bestelerini tazeleyip, yepyeni dans parçaları yaptı. Müzik yapımcıları Timbaland, will.i.am, Sean Garrett ve kurduğu hayaller yardımıyla yeni bir yöne doğru ilerledi. Saçlarını kısa kestirdi ve siyaha boyattı. Albümde RiRi bir isyankar görüntü içerisindeydi. Rihanna; "Ben insanları her zaman dans ettirmek aynı zamandada duygulandırmak istiyorum (...) ve her albümde farklı bir aşamaya geçtiğimi hissediyorum.." Albüm, İngiltere, Kanada, Japonya, Brezilya, Rusya ve İrlanda gibi ülkelerde üst numaraya yükseldi ve Amerika Birleşik Devletleri ve Avustralya'da iki numaraya yükseldi. Önceki çalışmalarının aksine bu albüm daha çok dans-pop özellikliydi. Bu albümü önceki albümleriyle karşılaştırıldığında eleştirmenlerce çok olumlu eleştiriler aldı. Albümden 8 tane single çıktı. Tüm singleları Bilboard Hot 100'de 20'nin üstüne çıktı. Umbrella dünya çapında 1 numaralı hit oldu. İngiltere listesinde tam 9 hafta 1 numarada kaldı. Şarkı Rolling Stone dergisi tarafından "En iyi 100 şarkı" arasından 3 numarada yer aldı. Rihanna'nın diğer singleları "Don't Stop The Music", "Shut Up And Drive" şarkılarının başarıları Umbrella kadar iyi oldu. "Hate That I Love You" çeşitli listelerde 1 numaraya yükseldi. Daha sonra 2008 Haziran'da "Good Girl Gone Bad; Reloaded" yeni sürüm ile piyasaya sürüldü. 'Rihanna artık Dünya'nın gözdesi haline geldi.' Yeniden yayımlanan albümde ilk single "Take A Bow" oldu ve dünyaca bir hit haline geldi. Maroon 5 ile düeti "If I Never See Your Face Again" yayınlandı. Ardından "Disturbia" şarkısı yayınladı ve o şarkıda ABD'de 1 numaraya yükselmesi yanı sıra dünyaca bir hit oldu. Rihanna'nın Hot 100'de Disturbia singleı 1 numarayken Take A Bow singleıda 4 numara oldu ve Hot 100 tarihinde bir rekor kırdı. Bu sayede Rihanna'nın "şimdilik" bu Hot 100'deki 5. bir numarası oldu. Bu sayede Rihanna son 10 yılın en kısa sürede en çok 1 numara çıkartan sanatçılarından birisi oldu. RIAA bu kez albüme platin sertifika verdi. O tarihte Rihanna'nın albümü en çok satan albüm oldu ve 2007 yılı yanı Rihanna'nın canavar yılında MTV'ye 4 kategoride aday gösterildi. 2008 yılında yapılan Grammy ödüllerinde Rihanna, Jay-Z ile düeti olan Umbrella şarkısından ilk Grammy ödülünü aldı ve o dönemde Entertainment Weekly Margeaux Watson'un yazdığı makalede '2008=Rihanna'nın Diva yılı' diye tanımlandı.

Gizlenmiş İçerik

2009-10: Rated R

Rihanna 2008 senesinde Kanye West'in "Paranoid" şarkısının videosunda oynadı. Daha sonra da Jay-Z ve Kanye West ile yaptığı düet "Run This Town" Billboard Hot 100 listesinde 2 numaraya yükseldi ve Grammy ödüllerinde 2 ödül kazanıldı. Rihanna'nın dördüncü stüdyo albümü "Rated R" Kasım ayında piyasaya çıktı. Rolling Stone albümü "Rihanna ses dönüşünde bulundu onun en iyi R&B albümlerinden biri" diyerek yorumladı. Albüm Bilboard 200 listesine 4 numaradan giriş yaptı. Recording Industry Association tarafından da platin aldı. İlk üç single'ı: "Russian Roulette", "Hard" ve "Rude Boy" Bilboard Hot 100 listesine ilk 10'dan giriş yaptı. Şarkılar İngiltere, İrlanda, Yeni Zelanda ve İsviçre Cumhuriyet'inde iki numaraya ulaşırken, Avustralya listelerinde zirveye yerleşti. Ocak 2010'da Rihanna iki tane "Barbados Müzik Ödülü" kazandı ve 2010 NRJ Müzik ödüllerinde "Yılın Uluslararası Kadın Sanatçısı" seçildi. Diğer iki single "Rockstar 101" ve albümün son single'ı "Te Amo"dan sonra albümün dünya tanıtımı için "Last Girl One Earth" turu başladı.

Gizlenmiş İçerik

2010-11-: Loud

2010 senesinin sonlarında Rihanna'nın Eminem'le yaptığı Love The Way You Lie düeti Avustralya, Kanada, İrlanda, Yeni Zelanda, Norveç ve İsveç gibi birçok ülkede zirveye ulaştı ve Billboard Hot 100 listesinde 7 hafta bir numarada kaldı. Bu Rihanna'nın kariyeri boyunca Hot 100'deki yedinci zirvesi oldu ve şarkı en iyi Rap/R&B düeti oldu. Aynı zamanda Ağustos yılında Washington'a bir Rihanna balmumu heykeli dikildi. Ayrıca Rihanna Kanye West'in beşinci stüdyo albümünde "All Of The Lights" şarkısına eşlik etti. 19 Ekim 2010 günü Rihanna kendi adını taşıyan bir kitap çıkarttı. Şuanda 2012 yılında çıkması beklenen Peter Berg filmi, Battleship üzerinde çalışıyor. 20 Ekim 2010 günündeyse Rihanna menejeri Marc Urdun ile yollarını ayırdığını açıkladı. Bundan sonra Jay-Z'nin yönetiminde olan Roc Nation ile yola devam edeceğini duyurdu. Rihanna 16 Kasım 2010 tarihinde beşinci stüdyo albümünü çıkarttı. Albüm ilk haftasında 207.000 kopya satarak Bilboard 200 listesine 3 numaradan giriş yaptı. Liderliğin single'ı "Only Girl (In The World)" 2010 Eylül ayında piyasaya sürüldü. Çıktıktan birkaç hafta sonra Bilboard Hot 100 listesinde 1 numaraya ulaştı ve "Only Girl" Avustralya, Kanada ve İngiltere dahil olmak üzere bir çok ülkede bir numaraya yükseldi. Albümün ikinci single'ı "What's My Name?"'de Rihanna rapçi Drake ile düet yaptı. Bilboard Hot 100 listesinde 1 numaraya yükseldi. Daha sonra şarkı 53. Grammy ödüllerinde "En İyi Dans Kaydı" olarak Grammy ödülü kazandı. Loud albümünün ikinci singleı "What's My Name?" çıktıktan sonra ilk single olan Only Girl (In The World) Hot 100'de 1 numara oldu ve bu Hot 100 tarihinde bir ilkti. 9 Ocak 2011 tarihinde "What's My Name?" İngiltere single listelerinde en üst noktaya çıktı ve Rihanna İngiltere listelerinde single albümü 5 yıl üst üste "1 numara" olan ilk kadın solist olarak tarihe geçti. Nisan 2011'de ise Rihanna'nın "S&M" şarkısı Bilboard Hot 100 listesinde 1 numaraya ulaştı. Bu onun 10. Bilboard zirvesiydi ve ABD'de en çok 1 numara çıkartan 8. sanatçı ayrıca listedeki en genç sanatçı oldu. 52 yıllık Bilboard tarihinde şarkılarını en kısa sürede 1 numara yapan tek sanatçı olarakta tarihe geçti. Rihanna albümünü desteklemek amaçlı bu senede albüm kapsamında "LOUD Tour" isimli dünya turuna çıktı.

Gizlenmiş İçerik

2011-2012: Talk That Talk

Kasım 2011'de Coldplay ile düeti olan Princess Of China, Mylo Xyloto adlı Coldplay albümünde yayınlandı. Loud albümünden sonra albümünün dünya turnesine çıkan Rihanna aynı zamanda altıncı stüdyo albümünün kayıtlarını da yaptı. Talk That Talk adlı albümü 21 Kasım 2011 tarihinde satışa sunuldu. We Found Love adlı albüm teklisi 22 Eylül 2011'de dijital ortamda yayınlandı. Albümün ikinci teklisi You Da One 11 Kasım 2011'de dijital ortamda dinlenmeye sunuldu. Amerikan müzik listelerinde 9 numaraya ulaşan We Found Love aynı zamanda Billboard Hot 100'de de 11. sıraya yükseldi. Talk That Talk'ın ikinci video klibi 23 Aralık 2011'de yayına giren You Da One oldu. 17 Ocak 2012'de albümünün üçüncü teklisinin albüm adıyla aynı olan Talk That Talk adlı şarkısı olacağını Twitter hesabından duyurdu ve bu şarkıya klip çekeceğini açıkladı. Üst üste iki kez BRIT (2012) ödüllerinde En İyi Uluslararası Kadın Sanatçı ödülünü kazandı. Aynı zamanda We Found Love tüm listelerde 1 numaralı hit oldu. Oyunu ile aynı adı taşıyan Battleship adlı filmde de rol aldı. Rihanna, 24. doğum gününde 20 Şubat 2012 tarihinde albümündeki 1:18 dakikalık Birtday Cake adlı şarkısına Chris Brown ile yaptığı remix düeti yayınladı. Bunun dışında yine Chris Brown'un Turn Up The Music adlı şarkısına beraber remix yaptı.

Gizlenmiş İçerik

2012 - Günümüz: Unapologetic

Unapologetic ("Özür dilemeyen"), Barbadoslu şarkıcı Rihanna'nın 19 Kasım 2012'de yayınladığı yedinci stüdyo albümüdür. Albümün ilk teklisi "Diamonds", 26 Eylül 2012 tarihinde ilk olarak iHeart Radio'da yayınlanmıştır. Rihanna, albümü tanıtmak için Mart 2013'te Diamonds Dünya Turu'na çıkacaktır.

Rihanna, beşinci stüdyo albümü Loud'tan sonra 2011'in sonbaharında altıncı stüdyo albümünü çıkarmaya yakın zamanlarda şarkılarından bazıları sosyal ağlar üzerinden sızınca şarkılarını tekrar düzenlemek için stüdyoya girdi ve Twitter üzerinden albümünün sonbahar 2011'e yetişeceğini belirtti. Bunun için yeni bir internet adresi aldı. Kasım, 2011'de altıncı stüdyo albümü Talk That Talk'ı piyasaya sürdü. Altıncı stüdyo albümü Talk That Talk, Metacritic üzerinden genel olarak olumlu eleştiriler aldı. Albümden çıkan altı teklinin oldukça iyi ticari başarı sağlaması bir yana; ilk teklisi We Found Love, dünya çapında 20'den fazla ülkede ve Billboard Hot 100 listesinde uzun süre bir numarada kaldı. Mart 2012'de yeni albüm çalışmalarına başlamamasına rağmen yedinci stüdyo albümü için "ses çalışmaları" na başladığı görüldü.

20 Haziran, 2012'de Rihanna, Nicky Romero ve Burns ile Londra'da yedinci stüdyo albümü kayıt çalışmalarına başladı. Rihanna, Hackney hafta sonu festivali için 3 gün Londra'dayken, Burns ile stüdyoda kayda devam etti. Bu arada yedinci stüdyo albümü için Eric Bellinger, Sean Garrett ve Swedish House Mafia ile çalıştığı doğrulandı. 10 Temmuz, 2012'de İngiliz şarkıcı ve yapımcı Labrinth, Capital FM'de Rihanna için "Rihanna ile çalışmak istedim, bu yüzden toplantılar yaptık ve hallettik. Şu an herkes stüdyoda koşturuyor, bu inanılmaz derecede heyecan verici. O, şu anda belirli stüdyolarda bazı şeyler üzerinde çalışıyor diye düşünüyorum. Ben henüz stüdyoya girmedim. Ama albümünün ne kadar sıcak ve mükemmel olduğunu anlayacaksınız," diye konuştu. 17 Temmuz, 2012 tarihinde Rihanna, R&B şarkıcısı Ne-Yo ve N dubz ile çalışacağını söyledi. Capital FM ile bir röportajında Ne-Yo "Rihanna için son zamanlarda bir şey yapmak istiyordum, biliyorsunuz Rihanna yeni albümüne hazırlanıyor. O şu anda bu alanda en çalışkan kadın. Bu yeni projede Stargate, David Guetta, ben bir kaç kişi daha varız," dedi. 13 Temmuz, 2012'de Sean Garrett, Fransız DJ David Guetta ile stüdyoda olduğunu doğruladı. Sean Garrett, son zamanlarda Rihanna için David Guetta ile stüdyoda bazı şeyler yaptığını söyleyerek "Rihanna'nın albümü üzerinde çalışıyoruz. O, benim sevmediğim her şeyde ilham buluyor ve ben heyecanlanıyorum. O daha kentsel olmak istiyor ve ben daha fazla uluslararası olmak istiyorum, bu yüzden zıt düşüyoruz. Rihanna'ya yardım etmeye çalışıyorum, o çok çalışıyor böyle açık fikirli biri için çalışmak çok keyifli," şeklinde konuştu. 21 Ağustos günü, Amerikalı söz yazarı Claude Kelly, Rihanna Hackney müzik festivali için Londra'da sahnedeyken, Rihanna için şarkılar yazdığını doğruladı. Kelly, "Rihanna dünya çapında bir süperstar ve şimdi stadyum ve arenalarda performans sergiliyor, bu yüzden ona seyirci karşısında söyleyebileceği şarkılar yazmak istedim. Londra'daki performansında ben de oradaydım ve o 30.000 - 40.000 kişiye karşı performans sergiledi. Bu yüzden sadece radyolarda dönüp duran kıyıda köşede kalmış şarkılar yazmak istemedim. Ben de stadyumlarda söylenecek temalarda şarkılar yapmaya çalıştım," diye konuştu. 16 Ağustos, 2012 günü İngiliz şarkıcı Angel, Rihanna'nın yeni albümü için şarkı yazdığını söyledi. İngiliz şarkıcı "Sanatçılara sunmak için şarkı sözü yazmayı seviyorum. Birkaç hafta önce Rihanna için bazı çalışmalar yapıyordum," dedi. Eylül 2012'de Ne-Yo, Rihanna ile stüdyoya gittiğini doğruladı. "Onunla stüdyoda gittim, albümüne kesinlikle koyacağı bir iki şarkım var," diye konuştu.

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

[/img]

2016 - ANTI

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

[/img]

Albümleri...

Music of the Sun (2005)

A Girl like Me (2006)

Good Girl Gone Bad (2007)

Rated R (2009)

Loud (2010)

Talk That Talk (2011)

Unapologetic (2012)

ANTI (2016)

Turneleri

Rihanna: Live in Concert Tour (2006)

The Good Girl Gone Bad Tour (2007–2008)

A Girl's Night Out (2008)

Glow in the Dark Tour (2008)

Last Girl on Earth Tour (2010)

Loud Tour (2011)

Diamonds World Tour (2013)

ANTI World Tour (2016)[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Rihanna - Birthday Cake (Solo Extended Version)

Gizlenmiş İçerik

Rihanna‘ nın 6. albümü ” Talk That Talk” in son günlerde en çok konuşulan single hiç kuşkusuz ” Birthday Cake “. Albümde 1.18sn versiyonu yayınlanmıştı. Şimdi de solo uzun versiyonu buyrun...

[video=youtube]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Rihanna - Talk That Talk (Live Jonathan Ross Show)

Gizlenmiş İçerik

[video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Brad Pitt’in Yardım Kuruluşu Konserinde Sahne Alacak!

Gizlenmiş İçerik

Rihanna,10 Mart tarihinde New Orleans’da,Katrina Kasırgası’nda ailelerini kaybedenler için yapılacak olan ,Brad Pitt’in yardım kuruluşunun konserinde sahne alacak.Galadan elde edilen gelir ile kazadedeler için uygun fiyatlı konutlar inşa edilecek.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

"Chris Brown En Başarılı R&B Şarkıcısı"

Rihanna itiraflarına devam ediyor

Seksi şarkıcı Rihanna, Chris Brown ile ilgili itiraflarına devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Brown ile birlikte iki şarkıya düet yapan Rihanna, Brown ile birlikte çalışmasının nedenini "Onun şuan en başarılı R&B şarkıcısı olduğunu" gösterdi.

Üç yıl önce Chris Brown'dan şiddet gördüğü için ayrılan Rihanna'nın Chris Brown ile birlikte şarkı seslendirmesi, çevresince "tekrar ilişki yaşıyorlar" şeklinde yorumlansa da, Rihanna bu ilişkinin sadece iş ilişkisi olduğunu açıklamıştı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Rihanna ve Coldplay'in yeni şarkıları"Princess Of China"setinden rihanna kareleri

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...