İçeriğe atla

2001 : Sevgiliye Son (Son Defa)

Uğur

Pinlenen İletiler

[video=youtube]

2001 - Sedat Yüce - Sevgiliye Son (The End Of Love)

Söz : Nurdan Güneri-Figen Çakmak , Müzik : Semih Güneri

(41 Puan - 11incilik)

Eurovision Türkiye Seçmeleri finali, 23 Şubat gecesi Ankara'da Ömer Önder ve Meltem Ersan tarafından sunuldu. Katılan 10 parça arasından Sedat Yüce, "Sevgiliye Son" adlı parçayla birinci oldu ve Danimarka'nın Kopenhag şehrinde yarışan 23 ülke arasından 11nci çıkarak ülkemizi temsilen büyük bir başarıya imza atmış oldu. Sedat Yüce, daha önce de 1996'da "Vazgeç", 1999'da "Bırak Beni" isimli şarkısı ile Türkiye finallerinde sansını denemişti.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

[video=youtube]

2001 Eurovision Şarkı Yarışması Türkiye Finali bu şarkıyla başladı. Meltem Ersan ve Ömer Önder'i sunucu olarak görüyoruz.

Bu şarkıyı da severim.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

BU ADAM BİZİM OKULDAN MEZUN!!!! NİHAHAHA YAKINDA BEN DE GİDİCEM EUROVİİSONA !!! ŞAKA DEGİL

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

BU ADAM BİZİM OKULDAN MEZUN!!!! NİHAHAHA YAKINDA BEN DE GİDİCEM EUROVİİSONA !!! ŞAKA DEGİL

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Destekleriz

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben de katılmak istiyorum aslında, ama maalesef Türkiye ulusal final yapmadığı sürece zor.

İzlanda'yı temsil eden ilk Türk olucam

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

mükemmel bir ses mükemmel bir şarkı hem ingizlice hem türkçe sölemeside ayrı bi artı ama hakettiği sıralamayı alamamıştı

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra...

Sedat beyle tanıstım burda bir yerde soyluyor ismini hatırlayamıyorum.... hatta bizim okuldan mezun kendisi trompet bölümü... hem bana umut olmustur ben de bir gün gidecegim eurovisiona diye... olur mu olur

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Bu sarkıyı da çok ama çok severim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ceynur'un Eurovision ulusal elemelerinde yaristigini hatta 2. oldugunu biliyor muydunuz?

Sarkici Ceynur da Eurovision sayesinde unlenmis isimlerdendir. Yine bir ilk..

Sedat Yuce'nin 1. oldugu ulusal elemede Ceynur 2. olmustu. Ayrica Ceynur ayni gecede 2 farkli sarkiyla yarismisti. Iste 2. oldugu sarki.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra...
  • 1 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...