İçeriğe atla

Merhabalar <3

cr7

Pinlenen İletiler

@cem resimdeki benim

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yüzün hiç 15 yaşında değil biliyor musun? Bakınca 20 diyorum ben.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

you are welcome rica ederim demek

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

:clap:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@cem resimdeki benim

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

15 yaşındaki birinin biyolojik olarak bu kadar gelişmesi & sakallanması garibime gitti de o yüzden sordum

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Facebook profiline göre 26 yaşında, yanlış yazmış olsa gerek

Gizlenmiş İçerik

@Cem: Bizim sınıfta bir çocuk var, 6. sınıfta traş olmaya başlamış gerisini sen düşün

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mesleği: Haftalık 45 saat ders işleten okulun kölesi

Haftada 45 saat , bu anca meslek liselerinde oluyo

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Facebook profiline göre 26 yaşında, yanlış yazmış olsa gerek :D

@Cem: Bizim sınıfta bir çocuk var, 6. sınıfta traş olmaya başlamış gerisini sen düşün :D

Facebook profili ? Bana Facebook kullanmadığını söylemişti :) İş sıkmadan açık açık söylesenize fake im diye nedir bu telaş

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ne fakei? farklı yaş yazmış olmam fake olduğumu göstermez.

45 saat evet ama meslek lisesi değil. anadolu bilgisayar.

bir yandan doğrudur çünkü hem düz lise hem anadolu hem de meslek lisesi derslerini alıyoruz

facebook profilime bakarsanız ne kadar boş olduğunu göreceksiniz. kullanmadığım şeylerin adresini vermedim evet. myspace gibi yerlerde de hesabım var. bugün 1 arkadaş için girdim sadece. ondan önce de girmişliğim yok

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...