İçeriğe atla

Beren Saat Fan Klüp

Egemen

Pinlenen İletiler

• İleti 67
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Dövüş sahnesi komedi bence. Yabancı versiyonunu bilmiyorum orda da öyle mi ama 80'lerden kalma Amerikan film sahnelerine benzemiş. Bu tarz sahneler zaten inandırıcılığı düşük sahnelerdir. Aişırı kıvrak hareketler gerektirir. Koltuktan düşer gibi yere atmış kenbdisini. Karşısındaki adamı beğendim ama, öyle bi dövüş sahnesinden sonra nefes nefese kalmayı ve yorgunluğunu surat ifadesine yansıtmöayı akıl edebilmiş en azından her vasat üstü oyuncunun yapacağı gibi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

[/align]

[align=center]Beren Saat'in başrolünü üstlendiği İntikam dizisinde Aiden Mathis karakterini Alican Yücesoy canlandıracak. Bu sezonda da Beren bu taşı götürcek.[/align]

[align=center]Hadi bileklerimizi keselim topluca artık

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Beren Saat olmasa bu ülkedeki gayler ikonsuzluktan çatlayacaktı galiba.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Bu arada bence iyiki Berk Hakman olmamış. Pek sevmiyorum o çocuğu. Alican daha taş gelio. Aiden'e benzemek için vücut çalışıyordur zaten ay ben de burada toto büyüteyim

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Beren Saat'e Tatil Yok!

Beren Saat, resmen hiç tatil yapmadan yaz aylarını da yeni sinema projesine harcıyor. Benim Dünyam filminde kör bir kızı canlandıran yıldız sinemada bu yıl en çok konuşulan isimlerden biri olacak.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...