Jump to content
Uğur

Dizi Önerileri

Recommended Posts

NBC de salak salak sitcomlara onay verip, dizileri ilk sezondan sonra iptal etmeye devam etsin.

yaptıkları hiçbirşey tutmuyor, yetmiş yıllık tarihlerinin en kötü zamanındalar hiçbir dizi 2. veya 3.sezonu görmüyor, durum bu haldeyken bunu nasıl Netflix'e sattılar anlayamamıştım, hatta 2 yıllık bir sözleşmeyle sattılar.

bende izlemedim henüz, pilotun özel gösterimini eleştirmenler çok beğenmişti bir ay önce falan, şimdi baktım daha da çok beğenilmiş, herkes Kemper'ı konuşuyor, ayrıca Illusion nereden izledin diziyi, torrent bulamadım da freetvproject de çok kötü kalite

https://kickass.unblocked.pw/usearch/unbreakable%20kimmy%20schmidt/

Torrent indirdim, sezon olarak yoktu ben indirirken gelmiş midir bilmiyorum. 

--------------------------

Açıkçası dizinin NBC yerine Netflix'te yayınlanması daha güzel, reyting kaygısı olmadan rahat bi şekilde ilerleyeceğini düşünüyorum. Tina Fey bu diziyle yeniden ödül törenlerinde aday olmaya devam edecek bence.  :heart: :heart:

Bu arada dizinin konuk oyuncuları arasında çok iyi isimler var; Dean Morris, Jon Hamm, Tina Fey, Martin Short, Nick Kroll falan. Ayrıca Jane Krakowski'nin buradaki karakteri de müthiş, ama sezon başında sezon sonuna göre daha iyi geldi bana. 

Tek tek uğraşmayalım ya, sezon çıkarsa haber verebilirsen müthiş olur. Netflix tabiki daha iyi ama konu Tina olunca fark etmez CW de bile yapsa izlenir

Tek tek uğraşmayalım ya, sezon çıkarsa haber verebilirsen müthiş olur. Netflix tabiki daha iyi ama konu Tina olunca fark etmez CW de bile yapsa izlenir

Bir iki güne eklenir bütün sezon muhtemelen, görürsem haber veririm tabii ki. Aynen her yerde izlenir ama Netflix olunca tek oturuşta izleyebilme güzelliği var :heart: 

Umarım kendisinin başrolünde olacağı yeni bi dizi planları da vardır ama  :f28:

FOX'a da bir dizi hazırlıyordu ama iptal edildi başlamadan sanırım. Oyuncu olarak TV'ye döneceğini sanmam, New York'a taşındı 30 Rock biter bitmez, dizi işi zor olur ordan.

FOX'a da bir dizi hazırlıyordu ama iptal edildi başlamadan sanırım. Oyuncu olarak TV'ye döneceğini sanmam, New York'a taşındı 30 Rock biter bitmez, dizi işi zor olur ordan.

Hadi ya, kötü olmuş o zaman o. :uffff:  Ama bi yerde haklı da 7 sezon boyunca bi dizide başroldeydi, ara vermesi mantıklı. Yine de birkaç seneye dönmesini umuyorum ben :no:

bates motel izleyeniniz var mı? çok sayko bir dizi. tavsiye ederim. 3. sezon 3. bölümdeyim şu anda

Harika bir dizi, muzigiyle ETSC'de yarismis, ikinci olmustum. :kalp:

Sent from my iPhone using Tapatalk

[align=center]parmakliklar.jpg[/align]

[align=center]Parmaklıklar Ardında. Portakalımı soyup yerken örgü ördüğüm dizi. Mikemmel[/align]