Uğur

Dizi Önerileri

261 posts in this topic

Uğur gerçekten çok beğendiğim bir dizi oldu su ana kadar izlediğim dizilere benzemiyo çok farklı bugün belkide 2 3 bölüm birden izlerim belki :) Sarah para derdine düşerken basına neler sardı ya birde o küçük kız onunmu çok merak ettim ilerki bölümlerde çıkar, Peki dedektif kadın niye intihar etti, birbirlerine nasıl bu kaadr çok benziyolar hep soru işaretleri olustu kafamda izledikçe çözülürler heralde :)

Cozuldu mu soru isaretleri Musty? Ben 1. sezonu bitirdim. 2. sezon 2014'te baslayacakmis. :(

Bana gizemli,korku-gerilim dolu diziler söyleyeydiniz iyidi. Orphan Black'i çok beğeniyodun uğur? Konusu ne genel olarak?

Orphan Black tam sana gore. Dizi, tren istasyonunda bir kizin bir kadinin tren raylarina kendini atarak intihar edisini gormesiyle basliyor. Intihar eden kadin olaya tanik olan kiza birebir benzemekte, ikizi gibi. Olaya tanik olan kiz tren istasyonundan kadinin cantasini alarak kaybolur ve olen kadinin yerine gecerek onun hayatini yasamaya baslar. Olaylar gelisir vs. Fazla anlatmiyim yeni baslayan bir dizi. Ilk sezonu 10 bolumden olusmakta. 2.sezonu 2014'te baslayacak. Icinde biraz korku, biraz gizem, biraz dram, biraz aile, biraz bilimkurgu var. Hepsi harika harmanlanmis. Her bolum sinema filmi tadinda.

24 Haziran'dan itibaren Orphan Black'e başlanıyor o zaman :)

Başka dizi yok mu ya Orphan Black hemen biter. Walking deadimsi , masters of horror ve ghost whisperer tadında şeyler lazım qq

Evet hemen bitti cok bosta kaldim su sira. :( Shameless'in eski bolumleri var e2'de genelde geceyarisi veriyolar ama onlar da oyalamiyo. Ben de yeni dizi arayisindayim. :D

Güzel bi komedi dizisi önerin bana.

belalibaldiz.jpg

Mümkünse bölümlerini kolayca dizimagde bulabileceğim 30 dakikayı aşmayan yabancı ve "Belalı baldız"ın Amerikan versiyonu olmayan bi dizi olsun :D Belalı Baldız fena değildi bakıyodum ben, yabancı versiyonundan iyiydi.

Modern Family'yi öneririm. Ama öyle deliler gibi kahkaha atmazsın. Normal.

Guest Boran

Mümkünse bölümlerini kolayca dizimagde bulabileceğim 30 dakikayı aşmayan yabancı ve "Belalı baldız"ın Amerikan versiyonu olmayan bi dizi olsun :D Belalı Baldız fena değildi bakıyodum ben, yabancı versiyonundan iyiydi.

Friends izlemediysen MUTLAKA başla. Ki bence izlemişsindir.