İçeriğe atla

Dizi Önerileri

Uğur

Pinlenen İletiler

Friends izledim, Modern Family'de indirdiğim ama izlemediğim bölümler kaldığını farkettim buraya yazdıktan sonra, onları izlicem şimdi. Bi de ne zaman yaptıysam artık Web Therapy indirmişim bi ara, onu izlerim sonra da. The Sopranos'a da başladım dün. Oh uzun süre gider bunlar bana.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Modern family'nin ilk bölümünü izledim de yüzümün 20 dakika boyunca mimiğini hiç değiştirtmeyen esprileri ve eline rastgele kamera alıp video kaydeden biri tadındaki çekimleri bütün bölümler boyunca aynı kalacak mı? Ona göre devam etcem ya da bırakcam da

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çekimlerin o şekilde olma sebebi belgesel-komedi tarzında olması dizinin. İngilizce seviyeni bilmiyorum ama espriler sıradan sit-com esprileri olmadığı için biraz dil bilgisi gerektiriyor. Bunların yanında çok kaliteli bir dizidir Modern Family. Kablolu kanalları bir yana ayırırsak dönemin en iyi 3-4 komedisinden biri.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çekimler rahatsız etti beni açıkçası, adam kamerayı eline almış bi odadan diğerine geçiyor yakınlaştırıyor uzaklaştırıyor

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> espriler konusunda şimdiden bir şey söylemeyeyim daha 1 bölüm izledim ama bazı yerleri (örnek; çocuğu oyuncak tabancayla vurma sahnesi) gereksiz kasmışlar gibi geldi. Bikaç bölüm daha izleyeyim bi de modern family başlığı açın da orda eleştireyim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Adamakilli bir Turk yapimi izleyeyim diyorsaniz, baslayabilirsiniz. 1 sezon 25 bolumden olusan dizi 1 hafta sonra final yapacak. Bir bolum kacirdiniz mi her seyin birbirine karistigi, ara vermeden izlediginizde icine suruklendiginiz muhtesem bir yapim.

Dizinin tum bolumlerini asagidaki linkte HD ve reklamsiz bulabilirsiniz.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu dizide Tuba Büyüküstüne yanlıs oyuncu partneri seçildi diyorlardı, basladığı zamanlarda

Evet çok yanlış seçim olmuş cidden İlker Aksum Tuba'nın yanında Oscar'lık oyuncu kalıyor. :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

revolution-banner.jpg

Elektriğin var olmadığı bir dünyada ne yapardınız? Lost, Alias ve Person of Interest gibi dizilerle televizyon dünyasının en önemli isimlerinden birine dönüşen J.J. Abrams ile Eric Kripke’nin ortak imzasını taşıyan Revolution, bu sorudan yola çıkıyor.

Kesinlikle öneririm son zamanlardaki en kaliteli dizilerden. Zaten yapımcısı Lost'un yapımcısı J.J. Abrams. Dizide oldukça Amerikan propagandası yapılsa da çok sürükleyici.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...