İçeriğe atla

Dizi Önerileri

Uğur

Pinlenen İletiler

GoT ve Viking birbirinden çok farklı diziler olmakla birlikte Vikings'i ben de izlemiyorum zaten

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> The Newsroom'u falan önerdiğimi hatırlıyorum onun dışında, demişimdir bi kaç tane daha.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

The Newsroom 3. sezonuyla final yapma kararı aldı yalnız bu yaz, uzun soluklu bi şey istiyosan başlama hiç

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Beni bu yaz Eylule kadar idare edecek bi dizi lazim yani.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> 1 tane dizim kaldi sadece:(

iPhone 'dan Tapatalk aracılığı ile gönderildi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Onu bi kac arkadasim da onerdi okuldan. Onu da merak ediyorum aslinda. Ya beni ilk bolumunde icine alan bi dizi olmaZsa izleyemiyorum ben devamini.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

iPhone 'dan Tapatalk aracılığı ile gönderildi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 4 hafta sonra...

11. bölümdeyim. 6 dakika 15 saniyesini izlemiş durumdayım şu an

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Spoiler vermemişim iyi ki bak

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">, o son üç bölümü hafızamdan sildirip tekrar izleyesim var

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 4 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...