İçeriğe atla

Dizi Önerileri

Uğur

Pinlenen İletiler

Bu seneki yaz dizileri güzel. Kadınlar da erkekler de cıbıl cıbıl

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
seçimlerin etkisi zaar

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 6 ay sonra...

Dizi İzlemiyorum ( Çok Farklıyım Hepinizden Üstünüm )

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

shamless su an 6. sezzondamı konusu nasıl nası bi dizi

Seversin eminim sitedeki Shameless konusunun ilk mesajına bak dost orda detaylar var. 6. sezonu devam ediyo şu an; 6. sezon başlamadan evvel 7. sezon onayını da almıştı, uzun yıllar sürer gibi.

Dizi normalde BK yapımı ilk, 11 sezon sürdü, 2013'te final yaptı. Amerikan versiyonu hala devam ediyo işte.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Transparent çok hoş. Torun tombalak sahibi bi adamın, trans bir kadın olduğunu keşfetmesi, yıllarca süren iç savaşı ve ailesinin yaşadıkları üzerine bi dizi. İlk sezonu bitirmek üzereyim, yamulmuyorsam bir bölüm kaldı. Yine yamulmuyorsam 2. sezon da yayınlandı. Oyunculuklar falan çok iyi. Başka da yeni bir diziye başlamadım uzunca bir süredir. Making a Mırderer isimli 10 bölümlük bir belgesel-diziye başlamayı düşünüyorum ama. Hikayesi -bildiğim kadarıyla- şöyle; Amerika'da bir adam tecavüzden hapse giriyor ve 18 sene hapis yatıyor. 18 senenin sonunda DNA testleri sonucunda tecavüzü gerçekleştirenin başkası ortaya çıkıyor ve adam serbest kalıyor. Serbest kaldığı gibi kendisini yakalayan polisleri mahkemeye veriyor ve kısa süre içerisinde kendisini cinayetten yeniden içeride buluyor. Ne tesadüf ki cinayetin kanıtlarının büyük kısmı mahkemeye verdiği polisler tarafından bulunuyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Shameless izle Musty su siralar onu izliyorum. Bi de Cem Sense8 onermisti ona baslicam insallah.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Başla ona başla. İkinci sezonu çıkacak yakında.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eğer absürt komediyi seviyorsanız Inside Amy Schumer'ı kesinlikle izlemelisiniz. Bazı skeçleri anlamak için İngilizce bilmek şart bunu da belirteyim. 

En sevdiğim skeçleri ekleyeyim bi fikir oluşturması açısından.

[video=youtube]

[video=youtube]

[video=youtube]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 7 ay sonra...

Stranger Things'in ilk 5 bölümünü izledim. Abartıldığı kadar iyi bulmadım fakat izletiyor kendisini. Dizide 80'ler Amerikası havası çok iyi yakalanmış. Eski bir filmi izler gibi hissediyorsunuz. Buna karşın karakterler ve olaylar oldukça klişe. Korku/gerilim ağırlıklı bir drama izlemek istiyorsanız kaçırmayın yine de. İlk sezonu sadece 8 bölüm, diğer sezon ise seneye.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...