İçeriğe atla

Dizi Önerileri

Uğur

Pinlenen İletiler

How I Met Your Mother delisiyimdir. Son sezonlar pek sarmasa da alışkanlık yaptı tüm sezonlarını izledim

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Cold Case'i çok severim. Ha bi ara Chuck vardı onu da çok sevmiştim

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> İzlemeyi planladıklarım sırasıyla: 1) Dexter 2) Modern Family 3) Shameless

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Dexter müthiş ya geçte olsa başladım izlemeye 4. sezondayım

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Geç de olsa Glee serüvenine başladım ve çok güzel bir dizi bu.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İzlediğim yegane dizi olarak sizlere İki Yaka Bir İsmail'i tanıtmak istiyorum

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Şuan sezon finalinde..pazar günkü 6. bölümüyle sezon finaline girdi ama çok yakında kaldığı yerden devam edicek!

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">)

Gizlenmiş İçerik

Dizi belli bir zaman yunanistanda yaşayan ve orda yaşarken bir yunan hanımla evlenen ve Türkiyeye döndüğünde bir Türk bayanla evlenen ismaili anlatıyor. Bir gönülde iki aşk sloganıyla başlıyacak olan dizi bu bir gönüldeki iki aşk arasında dokunan mekiğin komik ve duygusal hallerini anlatacak. Dizimizin başrol oyuncusu Erdal Özyağcıları elveda rumeli dizisinden de hatırlamakla beraber türk televizyonlarının tanınmış bir oyuncudur.

Oyuncular:

Gizlenmiş İçerik

Bölüm Özetleri :

1.Bölüm:

İsmail, karşılaştığı bütün güçlüklere rağmen Ayvalık ve Midilli arasında mekik dokuyarak, çift aileli yaşamını sürdürmeye çalışmaktadır. Ancak, Hacer‘in Kamil’e, kocasını haftanın 3 günü evden uzağa, zeytinyağı dağıtıma göndermemesi konusunda rest çekmesi İsmail’in hayatını alt üst eder. İsmail, gene bin bir yalanla, zor bela kendini Midilli’ye atar. Bir gece olsun huzurlu uyumayı dilerken, aynı gece Ayvalık’taki evine sürpriz bir konuğun gelmesi , İsmail’in bundan sonraki bütün uykularını kabusa çevirecektir.

2.Bölüm:

İSMAİL AYVALIK’A DÖNDÜĞÜNDE, BAHAR VE HANDE ADONİS’İ EVE SAKLAMIŞLARDIR. BAHAR VE ADONİS ARASINDA BÜYÜK BİR AŞKIN İLK TOHUMLARI YEŞERMEYE BAŞLARKEN, İSMAİL O GECEYİ ÜVEY OĞLUYLA AYNI ÇATI ALTINDA GEÇİRECEKTİR. NARİSSA, ADONİS’İN MİDİLLİ’DE OLDUĞUNU ÖĞRENİNCE DURUMU ANNESİYLE PAYLAŞIR. GENÇ KIZ ADONİS’E KİMLİĞİNİ GÖTÜRMEK ÜZERE AYVALIK’A GİDERKEN, KALLİOPE DE İSMAİL’İN BÜTÜN BUNLARI ÖĞRENMEMESİNİ DİLEMEKTEDİR. NİTEKİM BU BİLGİ, İSMAİL’DEN ÖNCE OSMAN’IN KULAĞINA GİDER. İSMAİL’E ŞANTAJ YAPMA PLANLARI İÇİNDE OLAN OSMAN İÇİN BU BÜYÜK BİR FIRSATTIR. OSMAN, GENÇLERİ KULLANARAK, İSMAİL’E HİÇ UNUTAMAYACAĞI BİR AN YAŞATACAKTIR.

3.Bölüm:

İsmail’in başına gelebilecek en kötü şey gelmiş, Adonis ve Bahar arasında ateş bacayı sarmıştır. Bu yetmezmiş gibi, Osman da İsmail’i korumak karşılığında, şantaj yapmaktadır. İsmail Osman’ın istediği yüklü miktardaki parayı nasıl denkleştireceğini bilemezken, Efe Ali ve Niyazi’nin bulacağı çözüm, üç kafadarın başına çok daha büyük işler açacaktır. Bu arada Hacer’in babasına verdiği süre dolmuştur. İsmail bir yandan da endişeyle, kayınbabasının kararını beklemektedir. Zira Kamil’in İsmail’i 3 gün dağıtıma göndermekten vazgeçmesi, İsmail’in bir daha Midilli’deki ailesini göremeyeceği anlamına gelmektedir. Öte yandan , kendini bir anda Kalliope‘nin yatılı misafiri olarak bulan Ahmet, içkiyi fazla kaçırınca ağzını tutmayı beceremeyecektir.

4.Bölüm:

İsmail, Papyon Kamil’in kararıyla artık Ayvalık’tan ayrılamayacaktır. Bu durumda Midilli’deki ailesiyle zaman geçirmesi imkânsız hale gelecektir. İsmail kara kara düşünürken, Kalliope‘nin İsmail’e yazdığı aşk mektubu Hacer’in eline geçer. Öte yandan, kocasını uzun süre göremeyecek olmanın üzüntüsünü yaşayan Kaliope, sürpriz yapma kararıyla İsmail’in yanına giderken, Adonis de Bahar’ı görmeye gider. İsmail için, artık her şey kontrolden çıkmıştır.

5.Bölüm:

Papyon Kamil İsmail’ni Kallopi’yi Dinlenme Tesisinden aldığını görür ve İsmailden şüphelenerek peşlerine takılır, bu sefer İsmailin başı Papyon Kamil ile gerçekten derde girecek gibi.Adonis Bahar’ı öpmek ister ama Bahar buna müsade etmez ama dizinin devamında öpeceğini tahmin ediyoruz. Kalliope ismail’e evlilik yıldönümü süprizi peşinde İsmail ise nasıl bu kadar bela üst üste gelir gibisinden kendini kurtarma derdinde. İsmail’in kızı Hande Üstün’ü sevdiğini annesine itiraf eder ama bakalım Üstün Hande’yi mi seçecek yoksa İsmail’in Yunan kızı Narissa’yı mı seçecek.

6.Bölüm:

Adonis İsmail’e Bahar’a âşık olduğunu söyler. İsmail ne Adonis’le Bahar’ın aşkına ne de Adonis’in Zeytin Gücü Spor‘un teklifini kabul etmesine engel olamaz. Osman’ın şantajları devam ederken, İsmail’in evine, en az Osman kadar hazzetmediği bacanağı Sedat ile Hacer’in kızkardeşi Hayriye gelip yerleşirler.

İsmail yeniden dağıtıma çıkacağını umut ederken, Kamil İsmail’in bütün sorumluluklarını Sedat’a devreder. Sahip olduğu her şey hızla İsmail’in elinden kayıp gitmektedir. Kaçınılmaz sona yaklaştığını fark eden İsmail, her şeyi itiraf etmek üzere Kaliope’yi Ayvalık’a çağırır ve büyük buluşma gerçekleşir. Şimdi aynı anda İsmail’in yanında olan iki kadın, kocalarının ne söyleyeceğini büyük bir merakla beklemektedir.

veeee araya sezon finali gireeer

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> :D

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

How i met your mother

The Big Bang Theory

Modern Family

Teen Wolf

The Walking Dead

Bu diziler benim için en izlenesi olanlar

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...

yalan dünya (tek favorim

Gizlenmiş İçerik

20 dakika (yarıyıl tatilinde başladım izlemeye sadece 1 bölüm izledim ama sardı

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yabancı Dizi İzlemiyorum

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Eskiden sabrina vardı onu izlerdim birde thalianın rosalinda maria barrio o seriyi çok izlerdim

Gizlenmiş İçerik

TÜRKİYEDE İKİ DİZİ İZLİYORUM

YALAN DÜNYA

KAYIP ŞEHİR

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

misfits güzeldir. modern family

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> bunları severim

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Shameless'i oneriyolar, baslamayi dusunuyorum bu aksam.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

[align=center]Merhamet[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Çok güzel bir dizi ya günü benim için çok kötü oldu

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> o küçük kızın oyunculuğu muazzam senaryo müthiş kadro çok güzel Nisan'a kadar netten takip etcem ondan sonra zaten Muhteşem yüzyıl bitiyo şükür sevebildiğim bir dizi çıktı

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...