İçeriğe atla

En Kaliteli Televizyon Kanalı ?

Cem

En Kaliteli TV Kanalı ?  

61 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 33
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

1 Kadın 1 Erkek , türkmaxtan ayrılınca artık türkmaxı açmıyorum direk geçiyorum 24 saatlik yayın akışının 10 saati saçma sapan bir magazin programıyla dolduruluyor,yazık.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çıkıntılık yapıp HBO ve AMC demek istiyorum

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Türkiye'de TV takip etmiyorum ama CNBC-E'nin bir çok dizisini internetten takip ettiğimden CNBC-E diyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

nedense tv izlemiyorum , türk kanallarını izlemiyorum diyenleri hiç inandırıcı bulmuyorum aksine itici buluyorum. Böyle bir şey imkansız çünkü.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

nedense tv izlemiyorum , türk kanallarını izlemiyorum diyenleri hiç inandırıcı bulmuyorum aksine itici buluyorum. Böyle bir şey imkansız çünkü.

Gizlenmiş İçerik

Neden imkansız olsun ki? Türkiyede takip ettiğim tek dizi var, onu da internetten izliyorum. Şu an takip ettiğim bir program da yok. Ne diye TV izleyeyim ki?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Doğrusu Tv izlemeyen çok insan tanıdım ama bunun büyük bir eksiklik olduğunu düşünüyorum. Evet tv içi boş bir kutu olarak gösteriliyor ama gündemi en iyi televizyondan takip edebiliyoruz.. Gazetelerde iyi analizler ve haberler yok malesef .. en azından televizyonu izleyerek kendi analizimizi kendimiz yapabiliyoruz..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

"Kültürel program, belgesel izle." klişesine gülüyorum sadece. TV'de kütürel program gördüğümü hatırlamıyorum zaten pek. Belgesel izlemekten hoşlanmam, çok ilgimi çekmedikçe. Haber ve tartışma programları gerek sunucuları, gerek yorumcuları gerekse yüzeysellikleriyle bana hitap etmiyorlar. Tüm bu ihtiyaçlarımı haber sitelerinden ve sosyal medyadan giderebiliyorum. Televizyonun bu kadar iyi bir şey gibi gösterilmesi garibime gidiyor benim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...