İçeriğe atla

Takip Ettiğiniz Gazete ?

Cem

Gazeteniz ?  

30 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 68
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bugünkü protestoyla, Kürt hareketinin çıkışları çok farklı değil. İkisi de özgürlük arayışından geliyor. Birini destekleyip diğerini desteklememe sebebim birinin şiddet içermesi sadece. Şiddet içeren bir şeyi desteklemeyip şiddete daha fazla şiddetle yanıt vermeyi desteklemek de mantıklı gelmiyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

aslinda siddetten kacarak basladi kurt hareketi yani siddeti baslafan taraf degil.

Kaçtığın şeye benzemek de oldukça kötü bir şey ama. Önemli olan kimin başlattığı değil bence.

Kürtlerin davasını destekliyorum ama PKK'yı asla. Çok masum şekilde hakkını arayan kürt arkadaşlarım var.

PKK'lı ölünce üzülmek, bir katil hapis cezasına çarptırılınca üzülmek gibi bence. İnsanların yaşama hakkını elinden alan bir terör örgütüyle halkların mücadelesini aynı kefeye koyamassınız

Hapis cezasıyla ölüm aynı şey değil. İdam'la karşılaştırsan bir nevi daha mantıklı olsun. İnsan hayatını elinden almanın insanlara bırakılmaması gerektiğini düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

^^ Ben de öyle düşünüyorum. Bu yüzden gerektiğinde pkk katilleri öldürülmeli

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Bunu yapan da katildir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

aslinda siddetten kacarak basladi kurt hareketi yani siddeti baslafan taraf degil.

Kaçtığın şeye benzemek de oldukça kötü bir şey ama. Önemli olan kimin başlattığı değil bence.

Kürtlerin davasını destekliyorum ama PKK'yı asla. Çok masum şekilde hakkını arayan kürt arkadaşlarım var.

PKK'lı ölünce üzülmek, bir katil hapis cezasına çarptırılınca üzülmek gibi bence. İnsanların yaşama hakkını elinden alan bir terör örgütüyle halkların mücadelesini aynı kefeye koyamassınız

Hapis cezasıyla ölüm aynı şey değil. İdam'la karşılaştırsan bir nevi daha mantıklı olsun. İnsan hayatını elinden almanın insanlara

bırakılmaması gerektiğini düşünüyorum.

kactigi seye benzemek degil bence. baska carelerinin olmamasi ve intikam duygusu. zaten ilk firsatta son buldu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...