İçeriğe atla

Takip Ettiğiniz Gazete ?

Cem

Gazeteniz ?  

30 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 68
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Kesinlikle Radikal! Cumhuriyet her ne kadar tek yönlü olsa da haberleri özenli hala.. Ama diğer gazeteleri çöpe atabilirsiniz. Özellikle SÖZCÜ denilen kendilerini SOLCU diye adlandıran NEFRET SÖYLEMİ'nin zirvesinde olan MİLLİYETÇİ gazeteyi!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İnternetin karışısına geçer geçmez ilk olarak Habertürk'ün anasayfasına bakıyorum. Valla o eski gazete kültürü kalmadı artık, herşey online'laştı.

Şu kanlı kadın fotoğrafını sansürsüz yayınlayan Habertürk mü? :D:D:D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şu kanlı kadın fotoğrafını sansürsüz yayınlayan Habertürk mü?

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">:D:D

Evet o Habertürk.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Habertürk gazetecilikten ziyade "yıkama-yağlama" yaptığı için okumaya değer bulmuyorum.

Hangisi yapmıyor ki? Ama şiddeti bu denli meşrulaştıranı da olmamıştı.. Ece Temelkuran seviyeyi yükseltiyordu ama onu da şutladılar:D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Babam hepsini alıyo

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> elime ne geldiyse ona bakıyorum

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...