İçeriğe atla

Nasıl Görünüyorsunuz ?

Cem

Nasıl Görünüyorsunuz ?  

26 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 60
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

6 öğün yesem yine kilo alamayan cinstenim bende..bazen sinir bozucu olsada bazen seviyorum bu durumu ye ye kilo alma ohh

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> kilo al-ver sorunum yok , selülit sorunum yok

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
:haha:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

reklam bana değil siteye ait olduğu için ironiklik bana ait değil

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">:DD

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

Boyum 175 kilom 79,evet kiloluyum ama diyetteyim,1 ay bile denilemeyecek bir sürede 85'ten indim 79'a.Egom tavan yapacak böyle gidersem

Gizlenmiş İçerik

Oha o diyeti istiyorum. *-*

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Boyum 175 kilom 79,evet kiloluyum ama diyetteyim,1 ay bile denilemeyecek bir sürede 85'ten indim 79'a.Egom tavan yapacak böyle gidersem

Gizlenmiş İçerik

Zehra nasıl başardın hemen bana da tarifini neyim veriyosun.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Zehra nasıl başardın hemen bana da tarifini neyim veriyosun.

Gizlenmiş İçerik

Diyetisyenden alınma diyet,spor ve hareketli bir metabolizma.

Diyetisyen mi, haa burda bulduydum diyetisyeni

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20"> Ah davşan, bana bir yol çare göster.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 yıl sonra...

2 metre boyum var 79 kilom vardı ve inceciktim ama diyeti bıraktım 98 kilo olmuşum boyuma göre kilom normal ama ben istemiyorum

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> bugün tekrardan diyete başlıyorum hedefim 60 kilo.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...