İçeriğe atla

Tone Damli Aaberge Fan Club !

Maliicious

Pinlenen İletiler

Tone Damli Aaberge , sahne adı ile yalnızca Tone Damli . 12 Nisan 1988 yılında Norveç ' in Sogndal şehrinde dünyaya gelmiştir . 2005 yılında Idool yarışmasının Norveç versiyonunda 2. olmuştur .

5 Aralık 2005 yılında ise ilk albümü Bliss i çıkarmıştır . 2007 yılında ikinci albümü olan Sweet Fever ı çıkarmıştır . 2009 yılında yeni bir albüm çıkarmış ve üstüne albümünden bir şarkı olan Butterflies ile Norveç i Eurovision da temsil etmek adına Melodi Grand Prix e katılmıştır . Yarı finalden 1. olarak çıkmış ve finalde halk oyları ile büyük finale çıkmaya hak kazanmıştır . Fakat finalde Alexander Rybak ın gerisinde kalarak yarışmayı 2. sırada tamamlamıştır .

2010 yılında diğer bir albümü olan Cocool ile İskandinavya da adından sıkça söz ettirmeye başlamıştır . Böylece İskandinavya nın en ünlü sanatçılarından biri olmuştur . 2012 yılında Look Back adlı albümü çok konuşulmuştur . Üstüne 2011 İsveç Eurovision temsilcisi Eric Saade ile Imagine adlı şarkıya düet yapmış ve klip çekmiştir . Bu şarkı ile ününü ikiye katlamıştır . Norveç ve İsveç te 1. liğe kadar yükselen şarkı halkın beğenisini ve İsveçlilerin Tone Damli ya olan ilgilerini bir tık daha yükseltmiştir . 2012 yılında Erik Segerstedt ten Melodifestivalen e katılma teklifini kabul etmiş ve Hello & Goodbye adlı şarkı ile Melodifestivalen elemelerini geçmiştir . 2. yarı finalde yarışan ikili Andra Chansen e kalmaya hak kazanmıştır . Andra Chansen de ise 5. olarak yarışmaya veda etmişlerdir fakat birçok fanın ilgisini çekmiştir.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Evet arkadaşlar son zamanlarda Tone Damli aşkımı biliyorsunuz önünü alamadım gerçekten ve bu fan club ı tamamiyle ben hazırladım . Yakın zamanda paylaşımlar gerçekleşecektir .

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Okuduğunuz için teşekkürler

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Daha özenli açsanız şu fan clubları

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Düzelteceğimi söyledim zaten

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Oha Tone Damli yı tanımıyor

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Düzelteceğimi söyledim zaten

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Oha Tone Damli yı tanımıyor

Gizlenmiş İçerik

Dünya starıda ben mi bilmiyorum ? bir beyonce mi lady gaga mı rihannamı britney mi ? pink mi

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> madonna mı ?

hangisi

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kendisi mankendir aslında. mankenlikten şarkıcılığa soyunmuş bir norveçli yıldız

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> norveçli çok fazla sanatçı tanıyorum ve tone damli bunların içinde en iyilerden biri bana göre. mankenliğe sanırım hala devam ediyor. en azından fotomodelliğe

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...