İçeriğe atla

1997 : Dinle

Uğur

Pinlenen İletiler

bu şarkıyı çok seviyorum yaaa

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> çok iyi bir derece

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra...
  • İleti 50
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

[video=youtube]

1997 ulusal finali 2.si. Meltem Ersan ve Bülend Özveren'i sunucu olarak görüyoruz.

Şarkı 2008de Grup Mp3 tarafından coverlanmıştı.

Çok severim bu şarkıyı.

Gizlenmiş İçerik

"Sen Nerede Ben Orada" Pinar Ayhan'in "Ikimiz Icin" adini verdigi ikinci solo albumunun cikis sarkisi olacak. Gectigimiz haftasonu Ankara Vesperna'da cekimleri tamamlanan klip kisa sure icinde seyirci ile bulusacak.

Pinar Hanim'a bir kac yil once Facebook'tan yazmistim bu sarkiyi neden degerlendirmediniz ilk albumunuzde diye. Ikinci albumune almis ve nihayet onun sesinden studyo versiyonunu dinlemek "hem de yeni versiyonuyla beraber" cok guzel olacak.

Merakla bekliyorum.

Grup MP3 coveri icin :

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

Listemdeki hollandada yaşayan çocuktan dinle coverı

Gizlenmiş İçerik

[video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest schlagerman

Bulamadim 1997 ulusal finaline dair goruntuler var ama Dinle yok. Ulusal performansi cok daha iyi o sarkinin.

iPhone 'dan Tapatalk aracılığı ile gönderildi.

Ayy cok merak ettim. Neyse eskiden eurovision performanslarini bile bulamazdik zamanla duser hepsi nete. :D

https://mega.co.nz/#!MItSzITZ!7VuvROxJnCKhiRTTXuZZf2QHHOyh9KE-TDu0WO6MZfI
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ERMAN COK TESEKKURLER.

BENDEN MUTLUSU YOK SUAN. HARIKASINNNNNNNN

Gizlenmiş İçerik

2005'ten "Tek Istegim" patlatsan bir de havalara ucarim herhalde.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest schlagerman

ERMAN COK TESEKKURLER.

BENDEN MUTLUSU YOK SUAN. HARIKASINNNNNNNN :kalp:

2005'ten "Tek Istegim" patlatsan bir de havalara ucarim herhalde.

iyi de o şarkı youtubeda yüklü hem de görüntü kaliteside iyi.http://www.youtube.com/watch?v=PPR_MGTdVJo
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

OHA Yeni yuklenmis bilmiyodum.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/ohmy@2x.png 2x" width="20" height="20"> :O

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/ohmy@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest schlagerman

Bu şarkınında hala netleşmemiş bir hikayesi vardır.TRT jürisi eurovision Türkiye finaline seçeceği 10 finalist şarkı arasında dinle yoktur.Dinle adlı parça 11. sırada yer aldığı için Türkiye elemesinde finale kalamamıştır daha sonra finale kalan bir şarkı yarışmaktan vazgeçince dinleye önce Türkiye finali sonra da Dublin yolu gözüktü.Tabiki bu hikayenin gerçek mi yoksa rivayet mi olduğunu hala bilmiyorum ve merak ediyorum :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...