İçeriğe atla

Yeniden Başlamasını İstediğiniz Dizi ?

Cem

Yeniden Başlasın dediğiniz dizi/diziler ?  

46 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Cold Case.

Ha bir de Scrubs var.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 46
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

şöyle bir bakıldığında türkiyede bana göre adam akıllı dizi yok. shameless family guy the simpsons beni idare ediyor, hatta sponge bob squarepants bile

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Yaprak Dökümü, Kara Melek, Melekeler Adası, Böyle Mi Olacaktı?, Aşk ve Gurur.

Kara Melek'i yeniden izlemeye başladım. Muhteşem Yüzyıl, Aşk-ı memnu vırtzırt.. hikaye o diziler!

Muhteşem bir diziymiş, 90larda her şey kaliteliydi

Gizlenmiş İçerik

Aşk ve Gurur da çok güzel bir diziydi. 2002 yapımı

Gizlenmiş İçerik

Belalı Baldız ve Dadı'nın da yeniden başlamasını isterdim

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Bi de Ateş Dansı diye bir dizi vardı. O da çok entrikalıydı. Berna Laçin ve Selda Özer oynuyordu

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet Ateş Dansı süperdi! Fakat Berna Laçin yerini Yeşim Salkım'a bırakmasaydı daha iyi olacaktı, çok erken bitmişti dizi. Sonu da çok saçmaydı. Müziği harikaydı onun ya! Ama Yeşim Salkım'ın söylediği jenerik daha güzeldi YouTube'da bulamıyorum

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ay bide şey vardı

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Çılgın Bediş Tabikide

Gizlenmiş İçerik

:heart:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

[video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

Oyuncular :Başak Köklükaya, Yıldız Kenter, Can Gürzap, Tolga Çevik, Yeşim Koçak, İdil Fırat, Burak Sergen, Anta Toros, Berke Hürcan, Burçin Orhon, Ayşen İnci, Bülent İnal ve Altan Erkekli

Başak Köklükaya ve Tolga Çevik'i bizimle tanıştıran ilk dizi. ''AŞK VE GURUR'' keşke yeniden başlasa.

Çok güzel bir diziydi ya. Jenerik müziğine bayılırdım. 14 - 15 bölüm sürdü sonra yayından kaldırıldı. O dönem çok iyi yapımlar vardı Star'da çünkü Uzanlar son kozlarını oynuyorlardı. Genç Parti dönemi sonrası Star'a el konunca dizilerde ya yarıda kaldı ya da güme gitti.

Not : Jenerik müziği Erol Temizel'e ait.

[video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

''EYVAH BABAM!'' kim hatırlamaz ki? İlk bölümünü hala büyük bi heyecanla beklediğim anı hatırlıyorum tv başında. Kanal D'de yayınlanırdı. Jeneriğini ezbere bilir söylerdim bir bölümünü bile kaçırmazdım. Sonra kadroda ufak değişiklikler olmuştu (başroller hariç) ve ''EYVAH KIZIM BÜYÜDÜ'' adıyla devam etmişti, o da güzeldi jeneriğin sözleri değiştirilmişti.

[video=youtube]

Bir de ''AŞK OYUNU'' var tabii ki. Yine hiçbir bölümünü kaçırmadan izlediğim dizilerden. Dizinin finali çok saçmaydı. Önce başroldeki kızı öldürdüler mi yaşattılar mı belli belirsiz bi son, sonra diziye Tardu Flordun falan dahil olmuştu 2 - 3 bölüm sonra yine bi son. Sonu yok aslında bu dizinin

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...