İçeriğe atla

Yeniden Başlamasını İstediğiniz Dizi ?

Cem

Yeniden Başlasın dediğiniz dizi/diziler ?  

46 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 46
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Çemberimde Gül Oya müthişti ama tadında bitti bence.. en iyisinii yaptılar.. Uğur Aşk ve Gurur'u izliyor muydun ?

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">))))) Harikaydı ya..

Aşk ve Gurur harikaydı. Neden o kadar kısa sürdü ki, off.. Final sahnesi de çok etkilemişti beni.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çemberimde Gül Oya müthişti ama tadında bitti bence.. en iyisinii yaptılar.. Uğur Aşk ve Gurur'u izliyor muydun ?:)))))) Harikaydı ya..

Aşk ve Gurur harikaydı. Neden o kadar kısa sürdü ki, off.. Final sahnesi de çok etkilemişti beni.

Fanatik Başak Köklükaya hayranlığım ordan geliyor.. Çok güzeldi o dizide:) Bu arada hiçbir dizinin yeniden başlamasını istemiyorum yeni bir şeyler üretsinler:D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet evet Başak Köklükaya, ilk orda izlemiştim ve hayran hayran izlemeye devam etmiştim.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Yıldız Kenter çıkmıştı di mi Nejat İşler'in annesi? Çok ilginç bi sonu vardı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ohaa Küçük Kadınlar süperdi o. Nasıl bitmişti sonu ya ben hatırlamıyorum tam finalini.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20">

Ben şu Yeliz'in kocası vardı ya neydi adı unuttum, onu gördüm geçen kış Tunalı'da yanımdan geçti.

Gizlenmiş İçerik

Haa Hulki adı. Tamam hatırladım.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aaa evet hatıladım tamamm. Yalnız babaları ilk bölümde ölen adamın aynısıydı. Aynı adamı oynatmışlardı, inandırıcı olmuştu. Ama ilk bölümde canlı canlı teröristlerin adamın kamyonunun önünü kesip adamı yaralamaları gösterilmişti. Saçma olmuştu finali o yüzden.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...