İçeriğe atla

Demet Akalın Fan Club

Enes

Pinlenen İletiler

Hande kendini bi şey zannedip kendisi dışındaki şarkıcılara 2006’da bakkal popçuları diyip arayı kızıştırmasaydı o zaman :hihitabi:

Şu an Demet’ten daha vasat halde bence. Kendi kendini bitirdi. :hihitabi:

Ayrıca Demet Şener’in “ben onu tanımıyorum” çıkışı da oldukça ilkokulvari. Akalın’ın yerinde kim olsa verdiği cevabı desteklerdim. Yuva yıktı her türlü lafı hak ediyo :hihitabi:

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Demet Akalın Kurt değil doğrusu Demet Akalın Kurtlu*

Hala savunanların olduğunu görmek üzücü. Kadının yapmadığı rezalet kalmadı

Ben Demet’i sütten çıkan ak kaşık ilan etmedim. Demet Şenerle olan davasında haklı olduğunu söyledim. Uğur konuyu Hande’ye çekti çünkü biliyo ki bu site Hande fanboylarıyla dolu :ahaha:

Ben Hande’yi de Demet’i de insan olarak sevmem ama yeri gelir ikisini de dinlerim. Demet ne kadar çingenelik yaptıysa Hande de aynı şekilde yaptı ve yapmaya devam ediyo. 2004’ün sadece müziğiyle gündemde olan Hande’sini ben de savunurum ama şu an Seren Serengil’in memelerini yayınlayan; sen Demet’in muhabiri misin diyip insan kovan ve kendini en çok dinlenen sanatçı falan zanneden paranoyak kişiyi savunma gereği duymuyorum.

sizlere tavsiyem yaşınızın ve eğitiminizin gerektirdiği gibi davranın. Körü körüne fanlık çok 2002’lerde kalmadı mı sizce de?

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben Demet’i sütten çıkan ak kaşık ilan etmedim. Demet Şenerle olan davasında haklı olduğunu söyledim. Uğur konuyu Hande’ye çekti çünkü biliyo ki bu site Hande fanboylarıyla dolu :ahaha:

Ben Hande’yi de Demet’i de insan olarak sevmem ama yeri gelir ikisini de dinlerim. Demet ne kadar çingenelik yaptıysa Hande de aynı şekilde yaptı ve yapmaya devam ediyo. 2004’ün sadece müziğiyle gündemde olan Hande’sini ben de savunurum ama şu an Seren Serengil’in memelerini yayınlayan; sen Demet’in muhabiri misin diyip insan kovan ve kendini en çok dinlenen sanatçı falan zanneden paranoyak kişiyi savunma gereği duymuyorum.

sizlere tavsiyem yaşınızın ve eğitiminizin gerektirdiği gibi davranın. Körü körüne fanlık çok 2002’lerde kalmadı mı sizce de?

Yoo körü körüne fan değilim. Hande'yle DA'yı çingenelikte bir tutmuyorum sadece... Hande'nin hataları oluyor ama asla onunla bir tutulamaz. Objektiflik değil bu

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

elitlkten geberiyoruz ama konuştuğumuz konuya bak :evet: :hahay:

Eskiden bizim fanlarımız kavga ederdi dimi Mariyet’çim :hihitabi:

Benim artık fanım kalmadı gerçi :oyle:

6. oldum MF’de rezil oldum :oyle:

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 6 ay sonra...

Martaş Lojistik'in borçları nedeni ile Demet Akalın ve Okan Kurt çiftinin yaşadığı Beykoz'daki villada haciz işlemi yapılıyor. Haciz memurları ve alacaklı şirket avukatları, Akalın'ın evinde bulunan eşyaları haczederek kamyona yüklüyor. Konu ile ulaştığımız Demet Akalın ise "Şu anda konuşamam diyerek" telefonunu kapattı. 

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

BATIK duruma gelen Martaş Lojistik’in bankalara ve piyasaya 150 milyon liraya yakın borcu bulunuyor. Kurt ailesine ait şirketlerden 36 milyon lira alacaklı olan akaryakıt dağıtım şirketi Turkuaz Petrol AŞ, Beykoz İcra Müdürlüğü’nden haciz kararı aldı.

• Beğendim 1
  • NE 1
  • Üzdün 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Cem bu konunun başlığını Demet Akalın Fan Club olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...