İçeriğe atla

Ne bicim bir forum ne bicim bi ulke corap yok ya! forumda corap yok!

Bahadir27

Pinlenen İletiler

Ya bu bayraklarda niye new jersey yok ya! ufff!

Herneyse ben selin can . on yasindayim. esc faniyim! :s4:

saka nan benim bahadir. Tanimayan yoktur diye iki saat yazmayacam. Eurovisionun ruh hastasi kisisiyim.Hobilerim arasinda facebookta eurovision hayranlarina seviyesiz yorumlar yazmak onlara manyak manyak sakalar yapmak var. Buraya geldigim icin Allah kahretsin dediginizi duyar gibiyim. Gercekten buraya niye kaydoldum hic bir fikrim yok.Ara sira bazi bazi yorumlar yapcam. Yarisma olursa katilirim. Oyle geldim iste. Umarim bu forumu da her forumu cikardigim gibi cileden cikarmam! Ayh neyse bsi demiyorum! bb

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Not: Kesin benim fakeimi yapmissinizdir bu forum da ha :okeyto:

ayrica da istedigimiz gibi konu acabiliyoz mu ya! Yeni farkediyorum . Guzelmis . Bol bol acarim ben!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 57
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

aaa bahadır gelmiş

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> :) forumda bir bahadır eksikti ama tam oldu sanırım şu an

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> forumun tadından yenmez:) hoşgeldin..çılgın Türk

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ayh ben hic birinizi tanimiyom ama

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">(( Sildiniz mi nan hepiniz beni

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ayh ben de seni tanimiyorum pixelcim ama ben bahadir . New jerseyde lyndhurst eyaletinde yasiyorum. Burda okuyorum. OGAE uyesiyim. Azerbaycana gittim. Orda yarismayi en onde izledim ama arkama oturan alman OGAEsindeki ayinin teki yuzunden finalde kendimi 1 sn olsa goremedim! en sevdigim eurovision sarkisi tamara vrcak adrianin sarkisidir. En nefret ettigim sarki live it up! Bana cakacak yarifinalde dedigimde kimse inanmamisti hatta. Oyle iste 23 yasinda eurovision faniyim. Is yok guc yok bos zamanimi eurovisionun aktif forumlarinda degerlendiriyoirum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bahadir nerden nasil buldun burayi?

Gizlenmiş İçerik

Googledan arastirdim

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben Can bu arada, ben de tanimiyorum

Gizlenmiş İçerik

Hos geldin, keyifli forumlar

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...