İçeriğe atla

Yeni Super Moderatorumuz -2-

Uğur

Pinlenen İletiler

Sitemizin 1. yilini henuz doldurdugumuz su gunlerde Eurovision Time kuruculari olarak (Ugur, Boran, Cem) yeni bir super moderator gorevlendirmeye karar verdik.

Uzun suredir super moderatorluk gorevi ustlenen sevgili Pixel (Goksel), bu siteye buyuk emek harcamis, ozellikle yaptigi muhtesem recap videolariyla ETSC heyecanimiza heyecan katmis, yarismanin dinamikligini korumamiza buyuk oranda yardimci olmustur. Bu calismalarina ayni hizda devam edecegi suphesizdir.

Bu karar alinirken, Goksel'in gorevini yapmadigi ya da yanlis yaptigi konusunda bir dusunce gecmemistir. Goksel aksine bu gorevi basariyla halen surdurmektedir. Goksel sitemizin ETSC moderatoru olmustur. Goksel'in bu konuya alinmasini, darilmasini istemiyoruz. Cunku onu cok seviyoruz, sadece ETSC moderatoru olarak gorevine devam etmesini uygun gorduk.

Site kuruculari, cokgicik isimli uyemizin super moderator olarak sitede gorev almasina karar vermistir. Cagatay'a yeni gorevinde basarilar diliyoruz.

Eurovision Time yonetimi adina

Ugur

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aaaa hadi hayırlı olsun sitemiz adına

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> yeni görevinde basarılar dilerim çağatay

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

renklendim, güzel oldu

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

bu görev için beni düşünmüş olmanıza çok sevindim, çok teşekkür ediyorum. elimden gelenin en iyisini yapacağım hiç şüpheniz olmasın.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çok sevindim

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Yeni görevinde başarılar diliyorum

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Beğendiğim Nadir Terfilerden )

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Sevindirici

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 yıl sonra...

Nasıl yani ben bu yetkilendirmeyi verirken kafam mı güzelmiş?

Gizlenmiş İçerik

E yani, ben varken...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...