İçeriğe atla

Eurovision'un 2000'li yıllarda en beğendiğiniz teması ?

Mustafa

Eurovision'un 2000'li yıllarda en beğendiğiniz teması ?  

13 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 53
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Popüler Günler

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

2003'ten öncesini hatırlamıyorum zerre kadar amma logo değil tema değerlendiriyorsak temasını şovuna yansıtabilen iki ülke vardı, Finlandiya ve Norveç.

2004'un acilisi (yari finalde) Mevlevilerin sema gosterisi ile basladi. "Ayni Gokkubbe Altinda" olacak cevrilen yarisma temasi Mevlana'nin "Gel, ne olursan ol yine gel. Bu ayni gokkubbe altinda sevgiye, hosgoruye, bagislayiciliga davettir." sozunden geliyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Finalde de vardı zaten açılışta ama bunun iyi bir yansıtma olduğunu düşünmüyorum. Temanın mesajı yansıtılmadı çünkü. Mevlana yılı falan filan denildi ama Sema gösterisinin yeterince temayı yansıttığına inanmıyorum ben.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Finalde de vardı zaten açılışta ama bunun iyi bir yansıtma olduğunu düşünmüyorum. Temanın mesajı yansıtılmadı çünkü. Mevlana yılı falan filan denildi ama Sema gösterisinin yeterince temayı yansıttığına inanmıyorum ben.

Sema gosterisinden yola cikip olusturulmadi ki tema. Mevlana'nin sozunden geliyor tamamen. Bu nedenle Mevlana'yi bir sekilde temsil etmeleri gerekiyodu sahne uzerinde, bunu da en iyi sekilde Mevleviler sema gosterisi esliginde yapabilirlerdi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

semazen

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Semazenlerden bir kismi bayandi bu arada. Cok rastlanmayan bir durum bu.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sema gosterisinden yola cikip olusturulmadi ki tema. Mevlana'nin sozunden geliyor tamamen. Bu nedenle Mevlana'yi bir sekilde temsil etmeleri gerekiyodu sahne uzerinde, bunu da en iyi sekilde Mevleviler sema gosterisi esliginde yapabilirlerdi.

Sema gösterisiyle o sözün içeriği ne kadar yansıtılır diyorum işte ben de. Ya da diğer ülke izleyicilerinden kaçı anladı olan biteni. İlla Mevlana anlatılmak isteniyorsa da, eserlerine ya da ordan yola çıkılarak konan slogana uygun bişey yapıldı mı? Bence yapılmadı. O sahnenin gökkubbe olduğunu söylediler ama 2007'de nasıl köpekbalığı iskeletine benzemediyse sahne 2004'te de gökkubbeye benzemiyodu.

semazen

Gizlenmiş İçerik

Semazenlerden bir kismi bayandi bu arada. Cok rastlanmayan bir durum bu.

Gizlenmiş İçerik

Meclis - Sertab krizi

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

True Fantasy ve Share The Moment temalarinin mesajlarinin nasil yansitildigini merak ediyorum.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

True Fantasy ve Share The Moment temalarinin mesajlarinin nasil yansitildigini merak ediyorum.

Gizlenmiş İçerik

2007'nin müzikleri, Apocalyptica'nın şovundaki ögeler, sunucu olayı falan.

2010'da saymakla bitmez. Şov boyunca "o an"ı paylaşan insanları izledik. Postcardlar, flash-mob, ev bağlantıları, Norveç prensesinin de bunlara katılıp, anı paylaşması falan.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Yapma Diossen

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Açılışta, 1960'lardan Eurovision başlıyo o dönemde izliyolar falan adam çocuğun kafasına dokunuyo hop baloncuk çıkıyo bak anı paylaşıyolar

Gizlenmiş İçerik

Sürekli evlerinden aynı anda eurovisionu izleyen ailelerin gösterilmesi (canlı olmasa da)

Bütün avrupanın aynı anda dans ettirilmesi.

Şuan aklıma gelenler.

Ya True Fantasy?

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...