İçeriğe atla

Eurovision'un 2000'li yıllarda en beğendiğiniz teması ?

Mustafa

Eurovision'un 2000'li yıllarda en beğendiğiniz teması ?  

13 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

offf ya temaların tartısılması yetiyo zaten birde çoklu tekli secenek davası yapmayalım arkadaşlar relax olalım ne güzel işte konu sıcak sıcak tartısılıyo hareket kazanıyo

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 53
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Popüler Günler

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

offf ya temaların tartısılması yetiyo zaten birde çoklu tekli secenek davası yapmayalım arkadaşlar relax olalım ne güzel işte konu sıcak sıcak tartısılıyo hareket kazanıyo

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Atarın banamı güzelim

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gizlenmiş İçerik

:haha:

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Tekli-çoklu seçenek demedim zaten. Yanlış anladı herkes. Tek, tek seçenek. Hani "Hocam testte sorular 3 şıklı mı, 4 şıklı mı?" der gibi. Madem İstanbul dışını beğenmek mantıksız, tek seçenek olsaydı dedim. sonra da şey dedim;

TÜRKİYEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Aynen site de canlandi bu konuyla. Zaten bu ankette hangi tema daha cok yansitildi diye sorulmamis, genel bir soru sorulmus en begendiginiz tema hangisi diye. Insanlar her yere cekebilir bunu. Temadan anlasilanin ne olduguna bagli. Mesela ilk mesaja yil yil logolar konmus, kisi logolara bakip "aa demek ki en iyi logoyu soruyolar, sunu isaretliyeyim" de diyebilir. Ya da hangi tema daha iyi yansitilmissa ona gore oy verebilir. Veya yil yil sloganlara goz atip, "ben bu slogani cok begenmistim" deyip slogana gore de secimini yapabilir. Hepsini bir arada dusunerek oylayan da olmamis sanirim. Daha boyle bir cok kriter ortaya atilabilir bu anket sorusuna gore.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...