İçeriğe atla

Sitemizin 1. Yılı

Uğur

Pinlenen İletiler

Eurovision Time Forumlari, Mayis 2009'da yayin hayatina basladiginda "Eurovision Time" adinin bugunlere kadar gelecegini dusunmuyordu. Temmuz 2011'de satin aldigimiz "eurovisiontime.com" adresiyle birlikte Ocak 2012'de baslayan yolculugumuzun 1. yilini bugun doldurduk.

35'ten fazlasi surekli aktif 164 uyemizle beraber 12 ayi geride biraktik. Bu bir yillik surec icinde kah gulduk, kah agladik. Guzel dostluklar kurduk, yeri geldi dusman olduk, kiscasi dolu dolu bir 12 ay yasadik. Bir cogu cift yarifinalli olmak uzere 35 Eurovision Time Sarki Yarismasi duzenledik. ETSC adini bir markaya donusturduk. Hepinizin destegiyle 50. yarismalari da gorecegimiz asikar.

Turk Eurovision hayranlarina Eurovision'u rahatca tartisabilecekleri bir ortam sagladik. Baku'deki Eurovision heyecanini yorumlarimizla, tartismalarimizla hep beraber paylastik.

Turkiye'de Eurovision hayranlarini temsil eden tek forum olma ozelligimizi koruduk, aylar gectikce daha da guclendik. Hepinize desteginizden dolayi cok tesekkur eder, ayni ilgi ve sevginizin devam etmesini isterim.

Can yoldaslarim Boran ve Cem'in de adina,

Ugur Ceylan

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ciddi söylüyorum bu site kadar organize başka Türk ESC sitesi bilmiyorum. Her şeyiyle yani. ESC haberleri olsun, fan klüpleri olsun, yarışmalar olsun.. Her açıdan müptelası yaptırıyor bu biiiir.

50. ETSC'leri de ikiye katlarız inşallah bu ikiiiii.

Şu zamana kadar emeği geçmiş herkese bol teşekkürlerimi sunuyorum bu da üüüüüç.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Beni Esc fanı yapan ilgim olmasada davet eden Uğur'a sonsuz teşekkürler

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> İyiki bu ortamı tanımısım çok iyi dostluklar kurmamı sağladı

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> Ve 1 seneden beri hayattayız süper bir basarı umarım bu birlikteliğimiz uzun süre devam eder.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

• Benimle Evlen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Uzun Bir Açıklama Metni Döşeyim

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Günümün 15 Saatini Alan Forum İçin

Bu Foruma 28 Şubat 2012 de Sinancığımın Melih koş yayın yapıyorum demesi ile linke tıklayarak 3 . etsc nin finalini izleyerek katılmak istedim o kadar güzeldiki herşey ve hoşuma gitmiştiki recap olayı mesela ispanyayı soraya self control temsil ediyordu ben demiştim ohaaa bu senedemi ispanyayı soraya temsil ediyor

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> o kadar kezbandım

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

tabi sonra üye oldum uğur zar zor ülke verdi haklı çocuk tanımıyor beni fan man değilim

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> ( şimdi olsam seve seve verirdi eminim ) insanlarla tanıştım farklı bir ortamdan farklı bir ortama dostluklara yelken açtım tabi ki atışmalar sürtüşmeler tartışmalar küslükler her alanda olur sonuçta burda tek kişi yok bir sürü farklı karakter var ama ben hiçbir zaman pişman olmadım buraya üye olduğum için başka sitelerde de arayışa girmedim hep vardı burası

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> sabah kalkar kalkmaz foruma girip bakmak paha biçilemez hiç bilmediğimiz şarkıları araştırma zevki hiçbişeye değişilmez emek veriyoruz ve forumdaki dostlarımıza sunuyoruz

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Uzun Lafın Kısası

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> ben bu forumda yaşlanmak istiyorum inşallah 1 değil 10 değil 20. Yılını Hepimiz 40 Yaşımıza gelmiş buruşmuş olarakta görürüz ve bugünlerimizi birbirimize Anlatır güler eğleniriz

Gizlenmiş İçerik

Ailem Gibisiniz Bunu Sakın Unutmayın Görmesemde

Gizlenmiş İçerik

Melih

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Melih, valla duygulandim.

Gizlenmiş İçerik

:heart:

Gizlenmiş İçerik

Leon'um

Gizlenmiş İçerik

:heart:

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

son dönemdeki türkiye'nin tek eurovision hayran sitesi olma özelliğini koruyan ve ciddi manada aktif bir site olan eurovision time'ın bir yılını beraber geçirmek benim için çok güzeldi. biraz dinlenme arası versem de birinci yılını tamamladığı şu günlerde burada olmak güzel bir keyif. benim de site'de 1. yılım dolmuş oluyor böylece.

Gizlenmiş İçerik

uğur ve boran senelerdir türkiye'nin eurovision macerasını beraber yaşadığım ikili, iyi ki tanımışım sizi. güzel kötü çok anı bıraktık çok güzelsiniz.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> bir de cem var ki onu da euro star zamanından beri tanıyorum ve aklı başında ender insanlardan biri. bu üçlü iyi işler başardı.

ve yeni tanıdığım bir çok eurovision hayranı, eurovisiontime bana keyif veriyor. uzun yıllar arkadaşlık kuracağım insanlar var burada. seviyorum burayı.

Gizlenmiş İçerik

ETSC cidden bir marka oldu artık. Eskilerden bu yana unutulmayacak bir yarışma oldu şimdiden. bir çok site açılıp kapandı ama ETSC hala devam ediyor ve eminim 50li yarışmaları da görecektir.

Gizlenmiş İçerik

1. yaşımız kutlu olsun, böyle devam edelim.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center] bu ortamı bana hazırlayıp sunduğunuz için size ben kendi adıma çok teşekkür ederim elinize emeğinize yüreğinize sağlık

ayrıca sitedeki tüm üyelere de yorumları düşünceleri içinde çok teşekkür ediyorum

Gizlenmiş İçerik

HERKESE LÜBNAN VE MERSİN'DEN SEVGİLER SELAMLAR

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sitemiz zaman ilerledikçe, yarışmanın amacının dostluk edinmek, ve devamında yerini daha yükseğine bırakacak olması, işte bu parolanın işlemeye başladığı zamanlarda 1. yılını dolduruyor olması, ve en önemlisi bir arada hala daha bulunabiliyor olmamız sevindirici.

Yapımda emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum ETSC ailesi olmaktan mutluluk duyduğumu belirtmek istiyorum ..

Eren TAŞKIRAN.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sitemizin 1. yılı kutlu olsun

bu forumda ilk yarışmadan beri varım buradan aldığım zevki hiç bir yarışmadan alamadım bir çok yarışmaya katıldım ama burası bir farklı normal yarışmaları 20.likte bile bazen bırakıyordum burada 12 tane sonunculuk aldım hala bırakmıyorum umarım yarışmalar böyle devam eder sürekli sonuncu olsam bile bu yarışmaya sonuna kadar katılacağım

Gizlenmiş İçerik

• Azdırdın 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle siteyi çok seviyorum.

Gizlenmiş İçerik

Onur'un Facebook'ta kurduğu şarkı yarışması grubundan buralara kadar geleceğim aklımın ucundan geçmezdi. Göksel'in attığı linke tıkladım. Önce beğenmesem de kısa süre sonra Onur'un "Give Me Everything"i yollayıp yorum istemesiyle 04.02.2011 tarihinde siteye üye oldum. Sırasıyla Vatikan ve Almanya'yı alamadıktan sonra Uğur ile baya baya kavga ettik

Gizlenmiş İçerik

Sonra verdi sağolsun ülkemi.

Bu siteyi çok seviyorum ve yıllarca bu siteye girip daha önce hiç müziğini dinlemediğim coğrafyalarda yapılan şarkıları dinlemek istiyorum.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Uğur bu konunun başlığını Sitemizin 1. Yılı olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...