İçeriğe atla

Takip Ediliyoruz İddiaları

Volkan

Pinlenen İletiler

[align=center]ETSC forumu olarak takip edildiğimizi iyice düşünmeye başladım biraz baktım.

1. 2013 Eurovision Şarkı Yarışması Ukrayna temsilcisi Zlata Ognevich ulusal finali kazanmadan 2 gün önce 32. ETSC Ukrayna temsilcisi olarak açıklanmıştı.

2. 2013 Eurovision Şarkı Yarışması Hollanda temsilcisi Anouk 22. ETSC'de Hollanda'yı temsil etmiş ve 5. olmuştu.

3. 2013 Eurovision Şarkı Yarışması İspanya temsilcisi El Sueño de Morfeo 13. ETSC'de İspanya'yı temsil etmiş ve 14. olmuştu.

5. 2013 Eurovision Şarkı Yarışması Makedonya temsilcisi Vlatko Lozanoski 26. ETSC'de Makedonya'yı temsil ederek 14. olmuştu.

6. 2013 Eurovision Şarkı Yarışması Ermenistan temsilcisi Gor Sujyan 9. ETSC'de Ermenistan'ı temsil ederek yarı finalde 14. olmuştu.

7. 2013 Eurovision Şarkı Yarışması İtalya temsilci adaylarından olan Moda 12. ETSC'de Vatikan'ı temsil ederek 4. olmuştur.

8. 2013 Eurovision Şarkı Yarışması İtalya temsilcisi adaylarından Raphael Gualazzi 25. ETSC'de Vatikan'ı temsil edip 14. olmuştur

9. 2013 Eurovision Şarkı Yarışması Moldova temsilci adaylarından olan Dara 25. ETSC'de Moldova'yı temsil ederek 1. olmuştu.

10. 2013 Eurovision Şarkı Yarışması Moldova temsilci adaylarından olan KARIZMA (Olga Fesenco) 21. ETSC'de Moldova'yı temsil ederek 12. olmuştu

11. 2013 Eurovision Şarkı Yarışması Macaristan temsilcisi olan Gigi Radics 33. ETSC'de Macaristan'ı temsil ederek 18. olmuştu.

12. 18. ETSC 1.si GJan sayfasında 20. ETSC'de 1. olan Lucia ve şarkısı paylaşılmıştır.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

13. 10. ETSC 1.si Lykke Li ve şarkısı I Follow Riers ve 18. ETSC 1.si GJan ve Not Afraid şarkısının mash-up'ı yapılmıştır.

[video=youtube]

14. Monako'yu ETSC'de temsil eden The Do'nun Slippery Slope isimli parçası Türkiye'de Sinan Akçıl tarafından uyarlanarak, Tribe Gir adıyla Hande Yener tarafından seslendirilmiştir.

[video=youtube]

[video=youtube]

15. 2. EurovisionTime Şarkı Yarışması Hollanda temsilcisi ve 1.si Kim-Lian 2012 Junior Eurovision Şarkı Yarışmasının theme şarkısını hazırlamış ve 2012 Junior Eurovision Şarkı Yarışmasını sunmuştur.

[video=youtube]

[/align]
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 30
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Volkan bu kadarina da pes dedim artik. Harika hazirlamissin! Ben de bir ekleme yapayim.

Monako'yu ETSC'de temsil eden The Do'nun Slippery Slope isimli parcasi Turkiye'de Sinan Akcil tarafindan uyarlanarak, Tribe Gir adiyla Hande Yener tarafindan seslendirilmistir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Volkan bu kadarina da pes dedim artik. Harika hazirlamissin! Ben de bir ekleme yapayim.

Monako'yu ETSC'de temsil eden The Do'nun Slippery Slope isimli parcasi Turkiye'de Sinan Akcil tarafindan uyarlanarak, Tribe Gir adiyla Hande Yener tarafindan seslendirilmistir.

teşekkürler ekleyeyim

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Düşünmüş hazırlamış seviyorum Volkan'ı ya

Gizlenmiş İçerik

Güzel tespitler valla yakında bizi de bulur bunlar

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Düşünmüş hazırlamış seviyorum Volkan'ı ya

Gizlenmiş İçerik

Güzel tespitler valla yakında bizi de bulur bunlar

Gizlenmiş İçerik

uuu bende seni seviyorum

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> olabilir

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kameralar nerede merhaba?

NOT: Noemi, Moda ve Raphael Gualazzi SanRemo'ya aday oldu.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kameralar nerede merhaba?

NOT: Noemi, Moda ve Raphael Gualazzi SanRemo'ya aday oldu.

Gizlenmiş İçerik

ekleyeyim bir tane daha var

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Moda daha önce Emma düetiyle 4. de olmuştu.

Gizlenmiş İçerik

tamam 12. yarışma işte o

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eurovision sanatçısı yarıştırmak değil de burada yarıştıktan sonra eurovisionda yarışması ilginç bence de..

bu listedekilerin hepsi öyle

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

11. 2013 Eurovision Şarkı Yarışması Macaristan temsilcisi olan Gigi Radics 33. EurovisionTime Şarkı Yarışmasında Macaristanı temsil ederek 18. olmuştu

GİGİ 35. ETSC DE YARIŞTI VE 2 . OLDU

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 11 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...