İçeriğe atla

Reklamlar

Canala

Pinlenen İletiler

bu kadar uzun anlatacağına mantıklı açıklamalar yapsan? reklamcılığın derslerini alıyorum. reklamda oynayacak kişinin reklamveren tarafında kimle muhatap olacağını az çok biliyorum;)

Soner bankanın reklamları çıkmadan önce şube olarak Hülya Avşarı istiyoruz yeni banka olduğundan anlaşmayacak gibi dedi açıkcası ister inanma ister inan sorun değil

ne şubesi? odeabank'ın türkiye çapındaki reklamı bu. ayrıca sen h. avşarın lübnanlı yöneticilerin bankası olduğu için isteksiz olduğunuz yazdığın için ben böyle bir şey olamaz dedim.

offf Soner sus ya

orada bence dedim ben burada Arap ülkeleri tek dindar kişiler tarafında tutuluyor farkında mısın giyinmesinden belli zaten dindar değil niye Arap bankasında oynasın ki

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 60
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

bu kadar uzun anlatacağına mantıklı açıklamalar yapsan? reklamcılığın derslerini alıyorum. reklamda oynayacak kişinin reklamveren tarafında kimle muhatap olacağını az çok biliyorum;)

Soner bankanın reklamları çıkmadan önce şube olarak Hülya Avşarı istiyoruz yeni banka olduğundan anlaşmayacak gibi dedi açıkcası ister inanma ister inan sorun değil

ne şubesi? odeabank'ın türkiye çapındaki reklamı bu. ayrıca sen h. avşarın lübnanlı yöneticilerin bankası olduğu için isteksiz olduğunuz yazdığın için ben böyle bir şey olamaz dedim.

offf Soner sus ya

orada bence dedim ben burada Arap ülkeleri tek dindar kişiler tarafında tutuluyor farkında mısın giyinmesinden belli zaten dindar değil niye Arap bankasında oynasın ki

yazdığım şeyi çözemediğim için susuyorum.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Bakınız Hülya avşarın ''Ben Ne hizmet alırsam herkes aynı hizmetimi alacak'' demesi,Aklıma ilk önce ''Sen Kimsin ? '' sorusunu,daha sonrada ''Dağdaki çobanla benim oyum bir mi ? '' sözünü aklıma getirmiştir..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hala en sevdiğim reklamlardan biridir bu!

Bana gore en iyi Pepsi reklami ve gelmis gecmis en iyi reklamlardan biri

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Mp3 yaptim arada acip dinliyorum o derece yani

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kesinlikle reklam muhteşem P!nk Beyoncé ve Britney

Gizlenmiş İçerik

:kalp:

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> :D

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu reklam da mükemmeldi.

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...