İçeriğe atla

Taylor Swift Fan Club

Ulaş

Pinlenen İletiler

• 1 ay sonra...
  • 4 hafta sonra...

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Taylor Swift, sürpriz duyuruyla bu gece yarısı yeni bir albüm yayınlayacağını açıkladı.

Swift’in sekizinci albümü olacak Folklore isimli albümde; Bon Iver, The National’dan Aaron Dessner -16 şarkıdan 11’ini beraber yazdılar- ve Jack Antonoff gibi isimler konuk.

Swift, sürpriz duyuruyla bu gece yarısı yeni bir albüm yayınlayacağını açıkladı.

Swift’in sekizinci albümü olacak Folklore isimli albümde; Bon Iver, The National’dan Aaron Dessner -16 şarkıdan 11’ini beraber yazdılar- ve Jack Antonoff gibi isimler konuk.

“Bu yaz için planladığım hiçbir şey gerçekleşmedi. Ancak planlamadığım bir şey gerçekleşti. Tüm korkularım, heveslerim, ilhamlarım ve hayallerimi sığdırdığım yeni albümümü bu gece yayınlıyorum.” diyen Swift’in toplam 16 şarkılık albümü bu gece yarısı bizlerle olacak.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...

image.jpeg

Dünyaca ünlü sanatçı bugün sosyal medya hesapları üzerinden yeni albümünü duyurdu ve hislerini şu sözlerle dile getirdi: “9.stüdyo albümüm ve folklore’un kız kardeşi diyebileceğim bu kayıtlarin bugün yayımlandığını söylemekten mutluluk duyuyorum. Adı evermore.”

01. willow

02. champagne problems

03. gold rush

04. ‘tis the damn season

05. tolerate it

06. no body, no crime (feat. Haim)

07. Happiness

08. dorothea

09. coney island (feat. The National) 10. İvy 11. cowboy like me

12. long story short

13. Marjorie

14. Closure

15. evermore (feat. Bon Iver)

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...