İçeriğe atla

Melissa López Marro Fan Club

Maliicious

Pinlenen İletiler

[align=center]Melissa López Marro[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

[/align]

[align=center]Melissa López Marro (29 Haziran 1988, Fribourg), bilinen sahne adıyla Melissa, İspanyol asıllı İsviçreli şarkıcı. İspanyolca , İngilizce , İtalyanca ve Fransızca bilmektedir. Melissa, İsveç'in Malmö şehrinde gerçekleştirilmesi planlanan 2013 Eurovision Şarkı Yarışması'nda İsviçre'yi temsil etmek üzere İsviçre ulusal finaline The Point Of No Return adlı şarkısı ile başvurmuş , 80 şarkı içerisinden İsviçre Devlet Kanalı olan SF nin 4 final adayından biri olmuş ve finale kalmıştır. 15 Aralık 2012 tarihinde gerçekleştirilecek olan İsviçre ulusal finali Die grosse Entscheidungs Show'da "The Point Of No Return" isimli şarkı ile 7. sırada yarıştı ve 9.72 % 'lik yüzde ile finali 4. tamamladı. Ayrıca Melissa, 2011 yılında İspanya'da düzenlenmiş olan Destino Eurovision'a katılmış finale kadar yükselmiş ve final için EOS adlı şarkıyı yapmış , finalde de EOS adlı şarkıyı söylemiş muhteşem bir performans ile finalde en çok alkışı kendisi almasına ve halkın favorisi olmasına karşın Lucia Perez in gerisinde kalarak 2. olabilmişti.The Point Of No Return ve Eos adlı şarkılarının yazarı da Rafael De Alba dır. Melissa seneye tekrar ulusal finalde şansını deneyeceğini belirtmiştir fakat hangi ülkenin ulusal finalinde yarışacağını daha kesinleştirmemiştir. [/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

[/align]

[align=center]İsviçre ulusal finalinde kuliste Melissa , dansçıları , vokalleri ve şarkısının yazarı Rafael De Alba ile birlikte.

[/align]

[align=center]Melissa ve şarkısı Eos Destino Eurovision performansı ;

Melissa ve The Point Of No Return performansı ;

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Melissa nın The Point Of No Return için çektiği klip ;

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Melissa! Umarım 2014'te gerçek Eurovision sahnesinde yer alır. Ülke önemli değil, bu kız o sahneyi çok hak ediyor. Tam ESC platformuna uygun bir şarkıcı.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aynen öyle Tolgahan gerçekten Eurovision a gitmeyi çok hakkediyor . Yani eurovision için hiçbir şey yapmayan sadece yarışmak için katılan sanatçılar gibi değil

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Yiğit wikipediden zaten bir arkadaşla yaptık o da benim yaptığım bir şey zaten o yüzden kaldırmaya gerek duymadım zaten wikipedide yaptıklarımın üstüne daha çok bilgi ekleyerek bunu yazdım wikipediden bak istersen orada arkadasla yaptıgımızda cok az bilgi var bunda tüm bilgileri yazdım gerçi bana göre köprünün olup olmamasının pek bir önemi yok ve bunu özenmek olarak da algılamamalısın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

biraz daha düzgün hazırlayabilirdin ben bi el atıcam ama yinede eline sağlık

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...