İçeriğe atla

Nicole Scherzinger Fan Club (Boomerangs)

Canala

Pinlenen İletiler

• İleti 45
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

gerçek işinin şarkıcılık olmadığını düşündüm de : )

Pussycat Dolls grubunun solistiydi. 2003 yılından beri şarkıcılığını yapıyor valla

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]NICOLE SCHERZINGER’İN YENİ SİNGLEI, HAFTAYA YAYINDA

[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

[align=center]Daha önce, yeni single hazırlığında olduğunu açıklayan Nicole Scherzinger, bu singleın önümüzdeki hafta yayınlanacağını söyledi.

Şarkıcı, ‘Boomerang’ adlı yeni singleını, geçtiğimiz ay, jüri üyeliği yaptığı bir programda seslendirmiş ve çok beğenilmişti.

Scherzinger, singleın 24 Ocak’ta öncelikle İngiltere’de yayınlanacağını belirtti.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]NICOLE SCHERZINGER`DEN YENİ KLİP[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]Nicole Scherzinger, 2. solo albümünden çıkan ilk şarkısı olan "Boomerang"ın klibini yayınladı.

Klibin çekimleri, 2012 yılının sonlarında will.i.am tarafından yapıldı.

Yeni albümünü "eğlenceli" olarak tanımlayan şarkıcı, "Boomerang" şarkısının çok enerjik ama yorucu olmayan bir şarkı olduğunu söyledi.[/align]

[align=center][video=youtube]

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şarkı dinledikçe güzelleşiyor. Bu ara çok sık dinler oldum.

Klip de ayrı bi hoş olmuş ya, interesting

Gizlenmiş İçerik

Ama Nicole çok güzel bi kız değil mi yaaaa?

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

[align=center]NICOLE SCHERZINGER, “WE FOUND LOVE”I KAÇIRMIŞ[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]Rihanna’nın başarılı şarkısı “We Found Love” için öncelikle Nicole Scherzingere’e teklif gittiği öğrenildi.

Nicole Scherzinger, Rihanna’nın listelerde büyük başarı elde eden şarkısı “We Found Love”ın demosunun kendisine geldiğini söyledi. O dönem, kendisine bir çok dans şarkısı teklifi gelen sanatçı, bu tür bir çalışma yapmak istemediği için teklifi geri çevirdiğini ama hatasını sonra farkına vardığını belirtti.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Salak yemin ediyorum geri zekalı bu çocuk.

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Salak yemin ediyorum geri zekalı bu çocuk.

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Size hala ben bu insanı tanımıyorum desem?_

Gizlenmiş İçerik

nicole'ü mü yoksa kamerayı kıran kadını mı?

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

We found love yakışmazdı nicole'ye

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> onu ben poison wet whan ı grow up gibi şarkılarla seviyorum

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Salak yemin ediyorum geri zekalı bu çocuk. :kahve::siritma:

Size hala ben bu insanı tanımıyorum desem?_ :h

nicole'ü mü yoksa kamerayı kıran kadını mı? :siritma:

Nicole be. Ne gırması yaağooo!!! :h
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oha nasıl tanımazsın. Pussycat Dolls'un solistidir kendileri. Tabi artık kariyerine solo devam ediyor. Aşkım o benim, ikinci aşkım, yok yok üçüncü

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oha nasıl tanımazsın. Pussycat Dolls'un solistidir kendileri. Tabi artık kariyerine solo devam ediyor. Aşkım o benim, ikinci aşkım, yok yok üçüncü qq

Zamanında Pussycat Dolls'u da takip etmediğimden sorun yok. Ben o zamanlar Mozartlar, Bachlar peşinde küçük bir insancıktım. :h
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oha nasıl tanımazsın. Pussycat Dolls'un solistidir kendileri. Tabi artık kariyerine solo devam ediyor. Aşkım o benim, ikinci aşkım, yok yok üçüncü

Gizlenmiş İçerik

Zamanında Pussycat Dolls'u da takip etmediğimden sorun yok. Ben o zamanlar Mozartlar, Bachlar peşinde küçük bir insancıktım.

Gizlenmiş İçerik

o zaman sana I Hate This Part şarkılarıyla başlamanı öneririm. Piyanoyla başlar, onla biter

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...