İçeriğe atla

Nicole Scherzinger Fan Club (Boomerangs)

Canala

Pinlenen İletiler

Oha nasıl tanımazsın. Pussycat Dolls'un solistidir kendileri. Tabi artık kariyerine solo devam ediyor. Aşkım o benim, ikinci aşkım, yok yok üçüncü qq

Zamanında Pussycat Dolls'u da takip etmediğimden sorun yok. Ben o zamanlar Mozartlar, Bachlar peşinde küçük bir insancıktım. :h

o zaman sana I Hate This Part şarkılarıyla başlamanı öneririm. Piyanoyla başlar, onla biter :goz:

Piyano gibi köklü bir enstrümanı alıp berbat bir şekilde kullanıyorlarsa hiç almayayım.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 45
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Oha nasıl tanımazsın. Pussycat Dolls'un solistidir kendileri. Tabi artık kariyerine solo devam ediyor. Aşkım o benim, ikinci aşkım, yok yok üçüncü

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Zamanında Pussycat Dolls'u da takip etmediğimden sorun yok. Ben o zamanlar Mozartlar, Bachlar peşinde küçük bir insancıktım.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

o zaman sana I Hate This Part şarkılarıyla başlamanı öneririm. Piyanoyla başlar, onla biter

Gizlenmiş İçerik

Piyano gibi köklü bir enstrümanı alıp berbat bir şekilde kullanıyorlarsa hiç almayayım.

böyle klipte üstüne oturup zıplıyor. Sonra süt döküp çalarken içiyor. Tuşların üstüne "çalmazsan önce kendime sonra sana sıkarım" yazıyor

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/laugh@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oha nasıl tanımazsın. Pussycat Dolls'un solistidir kendileri. Tabi artık kariyerine solo devam ediyor. Aşkım o benim, ikinci aşkım, yok yok üçüncü qq

Zamanında Pussycat Dolls'u da takip etmediğimden sorun yok. Ben o zamanlar Mozartlar, Bachlar peşinde küçük bir insancıktım. :h

o zaman sana I Hate This Part şarkılarıyla başlamanı öneririm. Piyanoyla başlar, onla biter :goz:

böyle klipte üstüne oturup zıplıyor. Sonra süt döküp çalarken içiyor. Tuşların üstüne "çalmazsan önce kendime sonra sana sıkarım" yazıyor xD

Almayayım! :kahve:
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dinle be, şakaydı (sanki inandı) :h

Bence hoş şarkıdır.

Al işte. Boyle boyle klipler ile insanlar piyanoyu boyle biliyorlar işte. Piyano ile alakasız yani. ''0'' İki akor basmakla (basmıyorlar hatta gömüyorlar koldan) piyano çalınmıyor işte. Kızın sesi de hoş degil. Bak gıcık oldum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dinle be, şakaydı (sanki inandı)

Gizlenmiş İçerik

Bence hoş şarkıdır.

Al işte. Boyle boyle klipler ile insanlar piyanoyu boyle biliyorlar işte. Piyano ile alakasız yani. ''0'' İki akor basmakla (basmıyorlar hatta gömüyorlar koldan) piyano çalınmıyor işte. Kızın sesi de hoş degil. Bak gıcık oldum.

git bu konudan, istemiyoz seni

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dinle be, şakaydı (sanki inandı) :h

Bence hoş şarkıdır.

git bu konudan, istemiyoz seni qq

:jawdown:
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 7 ay sonra...

[align=center]Nicole Scherzinger, Olimpiyatlar için Şarkı Hazırlıyor

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

[/img]

İngiliz şarkıcı Nicole Scherzinger, 9 Ekim Çarşamba günü Londra'da Cafe De Paris'de performans sergiledi. Performans sonrası mekandan çıkarken paparazilerin objektifine takılan 35 yaşındaki başarılı şarkıcı, arkadaşı Matt Goss ile birlikte Art Club isimli eğlence kulübüne girerken görüntülendi.

Ayrıca şarkıcının şu sıralar Olimpiyat müziği üzerinde çalışan Nicole Scherzinger, 8 Ekim'de instagram hesabından Down Sendromlu hayranı ile çektirdiği fotoğrafı paylaşıp altına:

"Olimpiyatlar için özel şarkı kaydediyorum ve dostum beni ziyaret etti. Greg Silvester büyük bir ilham kaynağı : )" yazdı.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 7 ay sonra...

[align=center] Nicole Scherzinger’dan yepyeni single

Gizlenmiş İçerik

Fenomen şarkıcı Nicole Scherzinger uzun bir aradan sonra yeni single’ını çıkarmaya hazırlanıyor.

“Your Love” adındaki parça 29 Mayıs’ta radyo yayınına sunulacak, resmi lansmanı ise 13 Temmuz’da gerçekleşecek.

Klip çekimlerinin devam ettiğini sosyal medyadan duyuran şarkıcı, dikkat çekici kostümleri ile deniz kenarındaki çekim setinden fotoğraflarını hayranları ile paylaşmayı unutmadı.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 ay sonra...

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

[/img]

[video=youtube]

[/align]
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

[align=center]    Nicole Scherzinger‘in yeni albüm detayları

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

[/img][/align]

[align=center]Nicole Scherzinger beklenen albümünün kapak fotoğrafını instagramdan paylaştı.

‘Big Fat Lie’ isimli albüm 3 yıl aradan sonra 20 Ekim’de müzik marketlerdeki yerini alacak.

Albümünün çok kişisel bir albüm olduğunu ve yeni albüm için çok heyecanlı olduğunu belirten şarkıcı sosyal medya hesapları üzerinden sık sık albüm detaylarınıda sevenleri ile paylaşıyor.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...