İçeriğe atla

Katy Perry (Katy Cat) Fan Club

Soner

Pinlenen İletiler

Neden illa kıyas yapıyosunuz ki ? Ayrıca Katycats Katy Perry'nin kendi fanlarına taktığı isim zaten çakmalık falan yok bence. Aynı durum "RihannaNavy , Beliebers" gibi fan kitleleri için de geçerli yani. Katy Perry de zaten Lady GaGa'dan ilham aldığını her röportajında dile getiriyo ki çok iyi arkadaşlar. Yeni single Part of Me yi çok beğendim ama Britney Spears'in Till The World Ends şarkısıyla baş kısım bire bir aynı. Ama yorumlardan okuduğum kadarıyla sanırım bu şarkı ondan daha önce yazılmış. O yüzden bişey demiyim :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Harika.. Katy Perry ne zaman hangi şarkıyı çıkacağını çok iyi biliyor.. Hiçbir şarkısı bir önceki şarkısına benzemiyor..

Neden illa kıyas yapıyosunuz ki ? Ayrıca Katycats Katy Perry'nin kendi fanlarına taktığı isim zaten çakmalık falan yok bence. Aynı durum "RihannaNavy , Beliebers" gibi fan kitleleri için de geçerli yani. Katy Perry de zaten Lady GaGa'dan ilham aldığını her röportajında dile getiriyo ki çok iyi arkadaşlar. Yeni single Part of Me yi çok beğendim ama Britney Spears'in Till The World Ends şarkısıyla baş kısım bire bir aynı. Ama yorumlardan okuduğum kadarıyla sanırım bu şarkı ondan daha önce yazılmış. O yüzden bişey demiyim :)

Kesinlikle..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

GaGa ödül alırken ters ters bakıyolar... Kesha köylüsü bide ayakkabılarını çıkarmış...

Sahneyi izliyorlar yahu.. Tert ters bakmıyor kimse:D

Soner çok Polyannasın

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> ve ben de özlü bir sözle noktalıyorum : katy perry de lady gaga da takdir edilecek insanlar

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Not: Part Of Me'nin başı Boran'ın dediği gibi till the world ends'e çok benzemiş hatta şarkının içinde bu bölüm sık sık tekrarlanmış ama olsun şarkı gayet güzel olmuş

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

GaGa ödül alırken ters ters bakıyolar... Kesha köylüsü bide ayakkabılarını çıkarmış...

Sahneyi izliyorlar yahu.. Tert ters bakmıyor kimse:D

Soner çok Polyannasın :) ve ben de özlü bir sözle noktalıyorum : katy perry de lady gaga da takdir edilecek insanlar :okeyto:

Not: Part Of Me'nin başı Boran'ın dediği gibi till the world ends'e çok benzemiş hatta şarkının içinde bu bölüm sık sık tekrarlanmış ama olsun şarkı gayet güzel olmuş

Bunu bana söylemen saçma oldu.. Ben Gaga başlığında eleştiri yazısı bile yazmadım.. Resmi paylaşan da ben değilim altına ters ters bakıyorlar diye de.. Ben o resme karşılık olarak Lady Gaga'nın Katy'e doğru baktığı bir resmi paylaştım ve altına gaga'ya dikkat yazdım..Yani gaga'ya kötü söz bir yana hiçbir şey söylemedim:) Ben de Lady gaga'nın bazı şarkılarını seviyorum.:uffff:

Not: Bana söylememiş olabilirsin ben yine de cevabımı verdim:)))))))))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben sana kötü bişey demedim ki soner :afro:

katy perry de lady gaga da takdir edilecek insanlar'ı bana söyledin sanmıştım.. ben de lady gaga'ya bir şey söylemediğim için savunmaya geçtim:) Sorun yok o zaman:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Katy Perry'den Yeni Rekor!

Katy Perry'nin son single'ı Part of Me, Gaga'dan bu yana en büyük albüm çıkış single'ı oldu!

Bu pazartesi yayınlanan ''Part of Me'', 1 haftada yaklaşık 400.000 satış rakamına ulaştı. Lady Gaga'nın ''Born This Way'' albümünden çıkan ilk single'ı BTW, ilk haftasında 448,000 satmıştı. Part of Me'nin 7 günde ulaştığı satış rakamına, Born This Way 3 günde ulaşmıştı.

Katy Perry, Gaga'dan sonra albümden çıkan ilk single'ı en çok satan 2. şarkıcı oldu. Her iki ünlü de bu şarkısının ilk performansını Grammy gecesinde sergiledi.

Part of Me, şuanda iTunes listelerinde 1 numarada

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Raising Hope komedi dizisine konuk olan Katy Perry'nin bulunduğu bölümden birkaç promo resmi yayınlandı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Billboard Hot100 Listesinde En Fazla 1 Numaraya Sahip Bayan Şarkıcılar:

1) Mariah Carey (19 şarkı)

2) Madonna (12 şarkı)

3) Rihanna (11 şarkı)

3) Whitney Houston (11 şarkı)

5) Janet Jackson (10 şarkı)

6) Katy Perry (7 şarkı)

I kissed a girl, California Girls, Teenage Dream, Firework, E.T, Last Friday Night, Part of Me

• Azdırdın 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

EMI Music Germany,'TEENAGE DREAM: THE COMPLETE CONFECTION' hakkında yeni bilgiler yayınladı :

- Albümde yer alıcak olan Dressin' Up parçası 3:44, Wide Awake ise 3:41 uzunluğunda.

- Albüm;Almanya ve Avustralya'da 23 Mart'ta,Amerika'da 27sinde ve 2 Nisan da ise Brezilya'da yayınlanacak.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...