İçeriğe atla

1986 : Halley

Uğur

Pinlenen İletiler

Çok boş geliyo bana bu işler. Lena'nın şarkısını ulusal finalde dinlediğim gibi, MSN'de (O zamanlar MSN hala yaşıyordu) konuştuğum kişilere hemen "Almanya 1.liğe geliyor." demiştim. Fanların genel reaksyonu buydu zaten. Loreen MF'ye katıldığında arkasında ne bi plak şirketi gücü vardı, ne de Björkman onun gitmesini istiyordu. Yine de daha seçilmeden İsveç'i ESC favorisi yaptı. Şarkı iyiyse, iyidir, başarılı olur. Yabancı fanlar şarkıları ne olursa olsun desteklemiyor zaten. Onu bi tek Türklerle Yunanlar yapıyodu, artık Yunanlar da bıraktı gibi. Ben "Hadi ülkemizi bütün anketlerde birinci yapıyoruz.", "Şarkımızı beğenmemiş, girip yorum atalım." gibi şeyleri başka ülkelerden görmüyorum hiç. Aleksander ve Loreen promo yapmadan rekor kırdılar. Sonuç olarak politikayı falan bi kenara bırakırsak ESC bi müzik festivali ve şarkılar yarışıyor. Eğlenmeye bakmak lazım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest schlagerman

Çok boş geliyo bana bu işler. Lena'nın şarkısını ulusal finalde dinlediğim gibi, MSN'de (O zamanlar MSN hala yaşıyordu) konuştuğum kişilere hemen "Almanya 1.liğe geliyor." demiştim. Fanların genel reaksyonu buydu zaten. Loreen MF'ye katıldığında arkasında ne bi plak şirketi gücü vardı, ne de Björkman onun gitmesini istiyordu. Yine de daha seçilmeden İsveç'i ESC favorisi yaptı. Şarkı iyiyse, iyidir, başarılı olur. Yabancı fanlar şarkıları ne olursa olsun desteklemiyor zaten. Onu bi tek Türklerle Yunanlar yapıyodu, artık Yunanlar da bıraktı gibi. Ben "Hadi ülkemizi bütün anketlerde birinci yapıyoruz.", "Şarkımızı beğenmemiş, girip yorum atalım." gibi şeyleri başka ülkelerden görmüyorum hiç. Aleksander ve Loreen promo yapmadan rekor kırdılar. Sonuç olarak politikayı falan bi kenara bırakırsak ESC bi müzik festivali ve şarkılar yarışıyor. Eğlenmeye bakmak lazım.

evet haklısın şarkın iyiyse zaten kazanırsın ama başka yerlerden de onay gelmesi gerekiyor tabiki.maalesef EBU'yu bu bakımdan eleştiriyorum zaten yarışmaların alınıp verildiği yerde müzik gelişemez ama EBU'da daha geniş ve yeni bir coğrafyaya insanlara yayılmak istiyor ya da insanların ilgisini eurovisiona odaklayacak birinciler çıkartıyor.hepimizin içine sinmeyen birincilikler muhakkak ki vardır ve de olacaktır.mesela 2011 Azerbaycan birinciliğini hala içime sindiremem.2009 da kazan ya da 2010 anlarım da running scared ile kazanmaları bana koyuyor.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...