İçeriğe atla

Britney Spears Fan Club (B-ARMY)

Mustafa

Pinlenen İletiler

[align=center]Britney Spears da üzülmüş şarkının internete sızmasına. Ama napalım artık diyip şarkı hakkında ne düşünüyorsunuz diye sormayı da unutmamış

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Facebook hesabından:

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

"Can't say I'm thrilled our song leaked but… I AM super excited that my fans seem to love it as much as will.i.am and I do. What do you guys think about Scream & Shout?

It hits radio tmw and iTunes later in the week. Gonna do some sick remixes too. Who would you like to remix Scream & Shout?" [/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Britney Spears anca bu kadar güzel canlandırılabilirdi herhalde!

BA-YIL-DIM

Gizlenmiş İçerik

:kalp:

Gizlenmiş İçerik

*Femme Fatale Tour'u izleyenler ne demek istediğimi anlamışlardır. Yüzünü görmesem o sanabilirdim

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Britney Spears One Direction'ı İstiyor![/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]Britney Spears de Directionar

Britney Spears One Direction'ı istiyor. Pop müziğin prensesi Britney, şuan 'Jason Trawick' ile nişanlı. Jason ile evlenecek olan Britney, düğününde İngiliz grup One Direction'ın şarkı söylemesini istiyor. One Direction hayranı olan Britney, One Direction ile ilgili ''Onlar bana bayılıyorlar, onları seviyorum. Harikalar.'' dedi. One Direction kesin olarak birşey söylemese de, büyük ihtimal Britney'in düğününe katılacak.[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]SCREAM & SHOUT

Scream & Shout'un resmi afişi will.i.am ve Britney Spears tarafından Twitter'da paylaşıldı.

Gizlenmiş İçerik

Scream & Shout'un video klibi ilk kez Amerika'da Çarşamba günü Britney Spears'ın juri üyesi olduğu X Factor yarışmasında tanıtılacak. İşte teaser şeklindeki Scream & Shout'tan kısa bir sahne:

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]THE X FACTOR'DE GÖSTERİLDİKTEN SONRA KLİP RESMİ KANALDAN YOUTUBE'A KONULDU!

Canlı canlı da izledim işsiz işsiz saat tam sabah 4:44'te verildi klip

Gizlenmiş İçerik

SCREAM & SHOUT

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Küllerinden yeniden doğan insanalra karşı her zaman bi hayranlığım var. ama Britney'e duyduğum hayranlık bunun ötesinde sanırım.

Gizlenmiş İçerik

Şarkıyı ilk kez dinledim. Britney'in tarzı değil hiç. Yine de hoş, beğendim

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence de hiç tarzı değil. Ama zaten duruma genel olarak yanlış bakılıyor. will.i.am'ın şarkısı bu ve onun albümüne koyulacak. Britney'de onun tarzına ayak uydurmuş işte

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Yine de beğendim ben, dinletiyor kendini.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

britneyi klipte çok beğendim güzel bi birliktelik olmuş umarız britneyin albümündede görebiliriz . will.i.am ı

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

En son albümü Femme Fatale'de vardı bi düetleri: Big Fat Bass

Gizlenmiş İçerik

Tabi bu düetlerin devamı da gelebilir yani sorun yok

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]2 Aralık Britney Spears'ın doğumgünüydü!

Gizlenmiş İçerik

İYİ Kİ DOĞDUN BRITNEY SPEARS

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

[align=center]BRITNEY SPEARS, EN ÇOK ARANAN ÜNLÜ

[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]Kariyerine başladığı 1999 yılından beri 7.kez Britney Spears, internette en çok aranan isim olma yolunda.

Amerika’da çok izlenen bir yarışma programının jüri üyeleri arasında yer alan ve Will.i.am ile ortak çalışması olan ‘Scream and Shout’ singleı sayesinde büyük başarı elde edip listelere geri dönen Britney Spears, 2012 yılını başarı dolu geçirdi.

Son 2 yıldır Kim Kardashian’a ait olan internetteki tıklanma rekorunu kırmak zor gözükse de, Britney hayranları sanatçıyı ilk sıraya yerleştirmeye kararlı.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...