İçeriğe atla

Britney Spears Fan Club (B-ARMY)

Mustafa

Pinlenen İletiler

7/24 Vegas'ta konser versem ben de dinlemezdim sanırım şarkılarımı

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Britney Baby One More Time ve Oops için de yakın zamanda aynı şeyi söylemişti. Biri onları söylemesini isteyince öyyk oluyormuş

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Aynı durum Celine Dion'da da varmış o da My Heart Will Go On'u hiç sevmezmiş mesela. Hak veriyorum aslında

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Britney iki dergiye de kapak oldu [emoji57]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Bence bayağı bi düzelmiş ya. 2010-2014 arası haline göre yine iyi dans ediyo. Bi de dans ederken zaten canlı söylemesin bence. Nefes nefese kaldığı sesini napayım ben

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Saçları ve kostümü çok güzel olmuş. Performansları da oldukça beğendim, kendini çok salmıştı çok iyi toparlandı oldukça fit şu anda. Şahsen ben de canlı söylemesindense bol bol dans etmesini istiyorum sahnede

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Beyonce ve Lady Gagada ses var çünkü britneyinki onların yanında kayboluyor ama

Başarı olarak bakacaksak ki bunu bir little monster olarak söylüyorum britney beyoncedende gagadanda daha eski ve daha başarılı tiraj anlamında

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Allah vergisi babo napacan

Gizlenmiş İçerik

Yine de nedense en çok Britney'i izlerken zevk alıyorum. Beyonce'nin sesi var falan tamam da performansları aşırı sıkıcı ve bence çoğu zaman anırıyo. Lady Gaga da fantastik müzik zevklerini bırakıp ekmeğini kazandığı türe geri dönsün

Gizlenmiş İçerik

İyice soğudum ondan da

Gizlenmiş İçerik

Şu an zaten Britney listelerde ve satışlarda hepsinden başarılı

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Albüm satmıo cem nasıl başarılı klip 30 milyonlarda kaldı [emoji23][emoji23]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çıktığında ilk iki hafta falan hep ilk 3'teydi ya o yüzden dedim

Gizlenmiş İçerik

Make Me klibi çok kötü zaten bence. Rezil etmiş şarkıyı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Beyonce ve Lady Gaga'nın çok güçlü sesleri var bu bir gerçek ama Britney'e de sesi yok demek doğru olmaz bence. Müziksel terimleri pek bilmiyorum her ses aralığının bir ismi varmış. Britney o isimlere göre farklı bi kategoride. Daha soft bi sesmiş yani o bağırmalı çağırmalı aralıkta değil. Aynı Selena Gomez ve Lana Del Rey gibi. Bir de ses rengi de farklı geliyor bana kendine has ben dinlerken aşırı zevk alıyorum açıkçası. Umarım bi 9 albüm daha çıkarır

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Beyonce ve Lady Gaga'nın çok güçlü sesleri var bu bir gerçek ama Britney'e de sesi yok demek doğru olmaz bence. Müziksel terimleri pek bilmiyorum her ses aralığının bir ismi varmış. Britney o isimlere göre farklı bi kategoride. Daha soft bi sesmiş yani o bağırmalı çağırmalı aralıkta değil. Aynı Selena Gomez ve Lana Del Rey gibi. Bir de ses rengi de farklı geliyor bana kendine has ben dinlerken aşırı zevk alıyorum açıkçası. Umarım bi 9 albüm daha çıkarır

Gizlenmiş İçerik

İyi şarkı okumak için çok bağırmak gerekmez tabii ki fakat Britney şarkı söylemiyor, arkadan gelen %50 playback üzerine mikrofona üflüyor. Yoksa naif sesli çok iyi şarkıcılar vardır. John Legend "All of me"yi çok iyi okuyor mesela. Selena Gomez'i hiç bilmiyorum da Lana Del Rey'in canlısı da oldukça kötü diye biliyorum.

[video=youtube]

Bak abla sakin sakin okuyor ama performans performans işte.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...