İçeriğe atla

Britney Spears Fan Club (B-ARMY)

Mustafa

Pinlenen İletiler

• 1 ay sonra...
  • 1 yıl sonra...
  • 2 ay sonra...

Britney Spears'ın 26 Ağustos 2016'da yayımladığı "Glory" albümünün orijinal albüm kapağı ve çıkış teklisi "Make Me"nin orijinal video klibi, albüm yapımcısı RCA Records tarafından iptal edilmişti. 

Dün, sürpriz bir şekilde, yayımlanan albüm kapağı orijinal albüm kapağı ile değiştirildi.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Geçtiğimiz hafta fanların yaptığı kampanya ile Amerika'da 1. sıraya oturan albüm, Albüm kapağı değiştirildikten sonra Amerika, Brezilya, Meksika, Şili gibi ülkelerle birlikte Türkiye'de de tekrar 1. sıraya yerleşti.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Spears, memnuniyetini bu tweet ile ifade etti.

#StreamGlory  #FreeBritney

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

Britney Spears, gelen yoğun talepler üzerine kaydedip Glory albümünde yayınlamadığı "Mood Ring" adlı şarkısını 28 Mayıs 2020'de albümüne ekletti. Bu gelişmenin ardından birçok ülkenin iTunes listesinde 1. olurken Türkiye'de de 3. sıraya yerleşti.

Gizlenmiş İçerik

* ABD'de şu an 1. sırada.

• Beğendim 1
  • Azdırdın 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...

Beyoncé, web sitesinde Britney Spears'ın doğum gününü kutladı. (Beyonce.com) :nasilya:

Gizlenmiş İçerik

• Anırdım 1
  • Ay Çok Hoş 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...