İçeriğe atla

Merhaba Dostlar :D

Reyiz

Pinlenen İletiler

• İleti 51
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Çok ilginç oldu aslında.Şimdi ben Şebnem pakerin videolarına bakıyoum 1997 ESC felan ondan sonra onla 2012'de yapılan bir ropörtajı buldum onun altında Şebnem Pakerin Facebook sayfasının linki vardı oraya girdim oradada Bu siteyi felan gördüm.1-2 Aydan beri takip ediyodum bugün üye oldum..

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba pixel ününü duydum

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> acaba San marino yu alma şansım var mı ?

Estağfirullah ne ünüm varmış ki duydun ? İnşallah alırsın neden olmasın ? Uğur uygun gördüğü sürece bir sorun yok
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hep sen konuşuluyosun

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Şu ana kadar san marinoyu temsil eden varmıydı ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hep sen konuşuluyosun

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Şu ana kadar san marinoyu temsil eden varmıydı ?

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/ohmy@2x.png 2x" width="20" height="20"> kim konuşuyo Gökseli
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hep sen konuşuluyosun

Gizlenmiş İçerik

Hep ben mi konuşuluyorum. Allah allah. Ben yokken benim üstümden mi konuşuyor acaba terbiyesizler. Evet San Marino iki kişi tarafından temsil edildi şu ana kadar.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Peki hala güncel olarak temsil ediliyomu ?

Hayır şu an boşta. (Benim hakkımda konusanların ismini yaz buraya hepsinden hesap soracagım)

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Peki hala güncel olarak temsil ediliyomu ?

Hayır şu an boşta. (Benim hakkımda konusanların ismini yaz buraya hepsinden hesap soracagım)

Gizlenmiş İçerik

fame oldun yine iyisin hanny

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Boşver onları

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Ben ugur a yazdım San marinoyu alabilirmiyim diye okey derse hemen şarkımı gönderebilirmiyim.Bide yarınki ETSC kaçta yapılacak ?.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Boşver onları

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Ben ugur a yazdım San marinoyu alabilirmiyim diye okey derse hemen şarkımı gönderebilirmiyim.Bide yarınki ETSC kaçta yapılacak ?.

Bak şimdi boşver onları dedin gözünden düştün herkesin şimdi. Yarın recap'i (şarkıların tanıtım videoları) yükleyecegim siteye. Sonrasında oylama olacak. Pazar ya da Pazartesi akşamı da tv yayını ile açıklanacak sonuçlar. Eğer Uğur sana San Marino'yu verirse oylamdan sonra ulusal finalini açabilirsin. Yani Pazar ya da Pazartesi'yi beklemen gerek.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

anlamadım ama neyse reyiz

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Biz de anlamıyoruz onu çaktırma...

Gizlenmiş İçerik

Ulaş sana hiç yakış-tıramadım

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

:s12:

Bu arada dedim ki ben de Vatikan'ım San Marino'yu al da daisapora yapalım dedim

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çok ilginç oldu aslında.Şimdi ben Şebnem pakerin videolarına bakıyoum 1997 ESC felan ondan sonra onla 2012'de yapılan bir ropörtajı buldum onun altında Şebnem Pakerin Facebook sayfasının linki vardı oraya girdim oradada Bu siteyi felan gördüm.1-2 Aydan beri takip ediyodum bugün üye oldum..

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Sebnem Paker'in Facebook sayfasinin sahibi benim. Reklamlarim ise yaramis demek ki.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...